ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 05.06


У Полтаві читали п'єсу на підтримку Олега Сенцова

У рамках кампанії "Свобода Олегу Сенцову" полтавський "Театр сучасного діалогу" 4 червня організував читання п’єси "Заручини" ("Помолвка").


Твір написала російська драматургиня Олена Греміна. Події п’єси сфокусовані навколо судового процесу над режисером Олегом Сенцовим. У ході розвитку дії слухач зіставляє обставини з показів учасників процесу – Олександра Пирогова, Олексія Чирнія, Геннадія Афанасьєва, на чиїх показах і ґрунтується обвинувачення. Кульмінація – відмова Афанасьєва від показів, наданих під тиском катувань. На фоні сцени – прізвища 70 українських політв’язнів.

Я не кріпак, мене не можна передати разом із землею

– ці слова з вуст персонажа Олега Сенцова прозвучали особливим акцентом.

Актори для читання зібралися з кількох аматорських театрів міста. За словами одної з організаторок акції Наталі Баранник, які наводить видання Зміст, у рамках кампанії цю п’єсу вже поставили у Луцьку, Львові, Києві, Харкові.

Нагадаємо, що викрадений в Криму чотири роки тому Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити українських політв’язнів. За два тижні від згодився на підтримувальну терапію. 31 травня 2018 року голодування оголосив і Кольченко.

культура, акція, флешмоб, Олег Сенцов

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.