ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 28.01


У Полтаві діє лише половина наявних бомбосховищ

На Полтавщині є майже тисячі укриттів. У Полтаві 92 бомбосховища - на територіях заводів, підприємств та багатоквартирних будинків. Половина - повністю готові, інші закинуті чи передані у приватну власність.

 

Одне з укриттів —  біля дитячої міської клінічної лікарні.

"В сховищі розгортається операційна та перев'язна. Захисна споруда обладнана, водопостачанням, опаленням, вентиляцією, під’єднана до електромереж та є телефонний зв’язок", – повідомив фахівець з питань цивільного захисту дитячої міської клінічної лікарні Андрій Кошман.

Однак, сховатися тут зможуть лише працівники та пацієнти лікарні, тому інші полтавці потрапити сюди не зможуть. Вони мають шукати собі інші варіанти, до прикладу напівпідвальне, підвальне приміщення або підземний перехід.

Забезпечити найнеобхіднішими речами на певний час та підгодувати захисну споруду до використання мають самі мешканці будинку.

Однак, у деяких підвалах, які призначені для тимчасового схову, займаються підприємницькою діяльністю.

У центрі міста бомбосховище відкрите, але воно призначене на 45 осіб. Однак, саме приміщення розбите та затоплене. У разі виникнення надзвичайної ситуації слід діяти так:

"Якщо ви почули поривчасті сигнали сирени ви повинні ввімкнути місцеве радіо або телебачення, щоб дізнатися де й що відбувається. Також Вам потрібно евакуюватися або спуститися у підвал Вашого під’їзду", – тимчасовий виконувач обов’язків директору департаменту з питань оборони та цивільного захисту Віктор Стеблянко.

Побачити всі можливі укриття міста можна на інтерактивній карті ДСНС. У разі надзвичайної ситуації можна знайти найближчу схованку, повідомляє Рoltavske.tv.

 

безпека, укриття, вторгнення

За темою:

  • У Полтаві відбудуться військові навчання
  • Під Кременчуком підірвали небезпечний залишок ворожої ракети
  • На Полтавщині знешкодили 22 вибухонебезпечні предмети
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.