ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 14.04


У Полтаві цьогоріч може запрацювати новий басейн

Новий фізкультурно-оздоровчий басейн запрацює до кінця цього року, впевнені в Щербанівській об’єднаній територіальній громаді. Розташований він біля Розсошенської гімназії. Нині триває його будівництво.

По це розповів голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик . 

Нині в обласному центрі всього два плавальних басейних, тому він конче потрібен громаді.

Надважливим будівництвом у громаді є басейн у селі Розсошенці. У    2017 році Щербанівська сільська рада взяла участь у конкурсі проектів регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Будівництво почали у 2017 році, у грудні плануємо його завершити. Вартість будівництва становить  понад 56 млн грн. За 2017-2018 рік ДФРР виділено15 млн грн та з бюджету сільської ради 6 млн грн

розповів Ігор Процик.  

Басейн розрахований на 10 доріжок. Там будуть роздягальні, душові, технічні приміщення. Діти тренуватимуться  безкоштовно.

Загалом в Щербанівській ОТГ на спортивну галузь у 2018 році витрачено 1 150 000 гривень  із місцевого бюджету.

Також, згідно з обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки та відповідною програмою сільської ради встановлено на умові співфінансування з Полтавською облдержадміністрацією встановлено антивандальний майданчик із 10 тренажерами та спорудою „Воркаут”.

басейн, Щербані

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.