ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 12.07


У Полтаві допитали потерпілих у кривавій сутичці біля "газетної арки"

Учора, 11 липня, в Октябрському районному суді допитали Олексу Кобу та Романа Юденка – потерпілих у сутичці біля арки колишнього газетного ряду 5 квітня

Суддя Октябрського райсуду Анатолій Савченко почав розглядати по суті справу обвинувачених у нанесенні ножових поранень активістам, які захищали арку на вул. Соборності, 27.

Нагадамо, 5 квітня, в Полтаві сталася сутичка між активістами (які на прохання мешканців будинку прийшли на акцію проти забудови цієї території) та представниками кременчуцької охоронної фірми "Скорпіон" (які відстоювали інтереси забудовника ФОП Степаненко).

Зокрема, у сутичці з боку активістів постраждали Дмитро Юденко та Олександр Коба. У завданні тілесних ушкоджень обвинувачують водія охоронної фірми "Скорпіон" Євгенія Усенка та начальника зміни "Крюківського вагонобудівного заводу" Анатолія Прядка.

Потерпілий у тій сутичці Олександр Коба розповів, що шість ударів він отримав від Євгенія Усенка, один від Анатолія Прядка та один від невстановленої особи.

Суспільно-небезпечними діяннями Євгенія Усенка та Анатолія Прядка мені завдано моральну шкоду, яка полягає у фізичному болю та стражданнях, яких я зазнав у зв'язку з ушкодженням здоров'я, усвідомленням можливості померти, коли мене везли у швидкій та під час ускладнень у реанімації,

– повідомив потерпілий  Олександр Коба.

Він також зазначив, що заподіяння йому тілесних ушкоджень він розцінив як бажання вбити та заявив цивільний позов на відшкодування йому моральної шкоди на суму один мільйон гривень.

Інший потерпілий, Дмитро Юденко, розповів, що обвинувачений Євгеній Усенко вдарив його ножем у реброву частину та руку:

Першими, хто на мене зробив атаку, були люди в формі: в бронежилетах, в касках, ідентифікувати по обличчях я їх не можу. У руках вони тримали кийки, якими почали мене бити по голові. Підскочив Усенко. Продовжували бити по голові, я намагався захистити голову рукою, і було нанесено поранення ножем.

Дмитро Юденко також попросив відшкодування за заподіяну йому моральну шкоду в сумі 250 тисяч гривень.

На суді допитали й обвинуваченого Анатолія Прядка.

За клопотанням адвокатів суд заборонив його знімати. Обвинувачений своєї вини не визнав та сказав, що не завдавав ножових поранень потерпілому Кобі, а навпаки — захищався від його ударів.

На наступних судових засіданнях мають допитати свідків обвинувачення, потім свідків захисту та обвинуваченого Євгенія Усенка, — повідомляє Громадське Полтава. ТБ:

газетна арка, різанина, суд

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.