ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 22.12


У Полтаві досі не можуть провести сесію міськради

З першого туру виборів міського голови минуло понад 50 днів, але судовими позовами, постійними змінами у складі ТВК політичні сили затягують процес встановлення результатів виборів до міської ради Полтави.

У ТВК вважають, що комісія була готова оголосити результати ще 3 листопада, повідомляє портал KOLO.NEWS. Голова міської ТВК Алла Назаренко стверджує: ще 3 листопада було встановлено результати виборів до Полтавської міськради, написано перший протокол. Але потім з’явився позивач по одній з дільниць, який подав з десяток різних позовів. Головна мета цих позовів – затягнути процес.

 — Очевидно, що комусь не вистачає одного голосу для формування потрібної коаліції в міській раді, - сказала Алла Назаренко.

Щодо судів, то голова ТВК каже, що "це був безперервний процес: спочатку — адміністративний суд, потім — другий апеляційний, і знову — адміністративний… І так по колу. 10 разів!"

Із третього листопада ми безперервно відвідуємо судові засідання. Кожного разу нас зобов’язували щось робити. Наприклад, перераховувати бюлетені в архіві. Але ж немає механізму цього. Ми зверталися і до ЦВК, і до суду, щоб нам пояснили, як це зробити. Але не отримували відповідей. Тож усі дії, крім першого та другого перерахунків, є незаконними

 — вважає Назаренко.

Через те, що результати виборів досі не встановлені, неможливо провести сесію міської ради, тож під загрозою опиняється прийняття бюджету міста на наступний рік.

вибори, результати, політикум

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.