ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:25 05.11


У Полтаві дозволять взимку рух Монастирською вулицею

Полтавські комунальники та поліція повідомили, як можна буде дістатися взимку автотранспортом з Подолу в центр міста.

Нагадаємо, наприкінці жовтня на вулиці Шолом-Алейхема перекрили рух транспорту з Подолу в бік центру. Тож, зараз піднятися в центральну частину міста можна з Левади вулицями Південною і далі Патріарха Мстислава або Нижньомлинською; з Подолу – вулицею Небесної сотні, Монастирською, або Нижньофабриканською. Але в зимовий період під час несприятливих погодних умов рух вказаними вулицями, окрім Небесної сотні та Нижньомлинської, заборонений. Про це повідомляють відповідні дорожні знаки.

З огляду на те, що таким чином взимку транспортне сполучення між районами міста може серйозно ускладнитися, в міській раді було ухвалене рішення відкрити проїзд по Монастирській.

Вулиця Шолом-Алейхема перекрита. Більша частина транспортного потоку буде перенаправлена на Нижньомлинську. Або на Монастирську. Ми звернули увагу підрядної організації та патрульної поліції – ця вулиця буде взимку обслуговуватися. Щодо вулиці Шолом-Алейхема, то "Полтававодоканал" наразі ще не починав там роботи. Вони написали нам листа щодо фінансування, депутати міськради розглядатимуть це питання на комісії

– заявив Олексій Чепурко.

За словами чиновника, до патрульної поліції від міськвиконкому був направлений лист з проханням розглянути можливість дозволу руху автомобільного транспорту в зимовий період за умови постійного контролю дорожнього покриття та своєчасного прибирання снігу і криги на цій ділянці.

Дорожна служба патрульної поліції погодилася відкрити рух по вулиці Монастирській в зимовий період. Знак буде знятий, водіям дозволять спуск і підйом на вказаній вулиці. За умови, якщо комунальні служби візьмуть під контроль стан дорожнього покриття – посипатимуть дорогу в ожеледицю та прибиратимуть сніг з метою недопущення аварійних ситуацій через погодні умови

– повідомила прес-офіцер управління патрульної поліції Полтавської області Наталія Ширіпова.

Правоохоронці просять водіїв бути особливо уважними і адекватно оцінювати обстановку на дорозі, адже з наближенням зимового періоду несприятливі погодні умови, наприклад, ожеледиця, можуть настати неочікувано. І, при можливості, обирати більш безпечний шлях – вулицю Небесної Сотні.

автотранпсорт, дорога, безпека руху, дозвіл

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.