ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 12.07


У Полтаві дуже важко знайти роботу після 40 років. ВІДЕО

Полтавці розповідають, що влаштуватися на роботу після 40 років майже неможливо. Адже однією із вимог роботодавців є молодий вік працівника. Тож працездатні жителі міста скаржаться на неможливість знайти роботу.

Особливо важко знайти роботу жінкам. Більшість їдуть до Польщі на заробітки.

Нагадаємо, кількість безробітних на Полтавщині є однією з найвищих в Україні.

 

Факторами відмов є стереотипи, пов'язані з людьми середнього віку, мовляв після сорока  потрібно довго вчити працівника роботи на комп'ютері, бо більшість робочих місць технічно оновлені.

Зараз більше роботодавців віком десь 32-35 років, успішні менеджери. І мені здається, що вони більше психологічно не хочуть відчувати, що керують людиною, старшою від них, досвідченішою,

– відзначила Інна Запорожець, менеджер з персоналу.

Роботодавці навіть готові порушувати закони, аби тільки взяти молодого фахівця. На популярних сайтах з пошуку роботи можна помітити вакансії, в яких головним критерієм виступає стать або вік кандидата.

Законодавством України це називається дискримінація. До нас теж звертаються роботодавці, ставлять таку вимогу. Ми проводимо роз'яснювальну роботу. І з наших вакансій ця інформація відходить. Якщо є така вакансія і з людиною навіть не стали говорити і сказали, що ви не відповідаєте віковим категоріям, хоча інше влаштовує, то радимо звертатися до Держпраці

– зазначила Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості.

Згідно зі статистикою Центру зайнятості у Полтаві, з початку поточного року на обліку перебувало 22.3 тисячі безробітних осіб старше 40 років.

З них 8,4 тисячі працевлаштовано за сприяння служби зайнятості, повідомляє Нromadske.poltava.ua

вікова дискримінація, центр зайнятості, Полтава

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.