ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:59 19.09


У Полтаві гірники вимагали справедливого правосуддя

Працівники "Рижівського гранітного кар'єру" приїхали мітингувати до Апеляційного суду Полтавщини. Вони протестували проти рейдерського захоплення підприємства та були невдоволені рішенням суду першої інстанції.

Ми розгорнули акцію перед судом, щоби судді могли визирнути у вікно та подивитися в очі цим людям, яких рейдери намагаються залишити без роботи та засобів до існування. Ми вже вп'яте організували акцію і будемо мітингувати до тих пір, поки нас не почують і суд не скасує незаконне рішення

– заявив один із мітингувальників,  директор із маркетингу ПрАТ "Рижівський гранітний кар'єр" Роман Позивай.

Він працює на підприємстві півтора роки і зазначає, що останнім часом у колись збиткового Рижівського кар'єру справи пішли на лад. Це пов'язано з початком масштабних ремонтних та будівельних робіт дорожньої системи області.

Якщо раніше підприємство мало борги, то протягом останнього року заробітна плата виплачується, найняті нові працівники. Щодо податків, несплату яких закидають опоненти, Роман Олександрович підтверджує, що така проблема існує, але зараз вона на стадії вирішення.

Коли дороги в Україні не будувалися, наше підприємство було збитковим. Але зараз наш кар’єр став людям цікавий, адже щебінь наразі востребуваний – ми вилазимо з боргової ями. Дійсно, маємо заборгованість перед податковою. Хоча тіло кредиту ми ще не можемо погасити, але виплачуємо штрафи – на цьому балансуємо і піднімаємо підприємство

– вважає Роман Позивай.

 

Сьогодні колегією трьох суддів (Рябішин А. О., Захожай О. І., Томилко В. П.) розпочався розгляд апеляційної скарги  ПП "Рижівський гранітний кар'єр" на ухвалу Київського районного суду Полтави.

На засідання прийшли Фелікс Гурін, адвокат ПП "Рижівський гранітний кар'єр" та прокурор відділу прокуратури Полтавської області Володимир Стовбун.

У ході судового засідання прокурор висловив сумніви в повноваженнях скаржника по справі, директора ПП "РГК" Сергія Корявченкова.

У ході справи накладено арешт на акції ПП "Рижівський гранітний кар'єр", щоб жодна сторона по справі не могла здійснити відчуження майна чи операції купівлі-продажу. На час проведення досудового розслідування акції мають залишитися у власності ПП "РГК". Слідчим суддею було накладено арешт на вказані акції з метою заборони їхнього розпорядження. Представники ПП РГК внесли Клопотання про визнання накладеного арешту незаконним – в них були процесуальні підстави так говорити. Але ми зі свого боку не розуміємо, хто фактичний керівник цього підприємства, бо якраз ведеться спір із цього питання. Тому суд зробив перерву в засіданні з метою з'ясування повноважень скаржника, тобто керівника ПП "РГК" Корявченкова С. В.

  — пояснив прокурор відділу прокуратури Полтавської області Володимир Стовбун.

Судді оголосили технічну перерву в засіданні після клопотання прокурора про надання витягу з Реєстру про особу, яка наразі є повноважним директором підприємства "Рижівський гранітний кар'єр".

Клопотання прокурора проти задоволення апеляції задовольнити частково і здійснити перевірку щодо повноважень особи, яка подала апеляційну скаргу. Розгляд справи переноситься на декілька днів. За цей період на день наступного судового засідання у справі адвокат і прокурор мають представити розпоряднику суду витяги з Державних реєстрів про те, хто є керівником даного підприємства. Ми хочемо пересвідчитись у повноваженнях особи, яка подала апеляційну скаргу – якщо її подала неуповноважена особа, скарга буде повернута без розгляду. Тільки в цій частині клопотання задовольняється, в іншій частині клопотання відмовляється. На сьогодні судове засідання завершено, оголошується перерва до понеділка 

  — оголосив рішення колегії суддя Андрій Рябішин.

Нагадаємо, гірники з Горішніх Плавнів уже мітингували в Полтаві та заявляли про рейдерське захоплення гранітного кар'єру.

 

мітинг, рейдерство, суд, гірники

За темою:

  • Суд виніс вирок полтавському адвокату за $10000 хабаря
  • Суд арештував голову Полтавського ГЗК із можливістю застави у мільярд гривень
  • На Полтавщині чоловік вирішив пожити в чужому будинку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.