ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 28.03


У Полтаві говорили про захист агробізнесу від рейдерів

У Полтаві відбулось чергове засідання обласного оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

 

28 березня 2019 року під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Полтавської обласної державної адміністрації Романа Товстого (на фото) провели чергове засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів. 

Під час засідання розглянули заяву власника земельної ділянки, розташованої в селі Кірове Полтавського району щодо порушення виробничим сільськогосподарським кооперативом "Злагода" земельних прав заявника. За результатом розгляду заявнику роз’яснено його права та надано рекомендації щодо врегулювання спірної ситуації.

Також у ході засідання обговорили питання щодо роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, які відновили свою роботу у лютому, з метою надання роз’яснень щодо впровадженя ініціатив та проектів започаткованих Урядом та Мін’юстом. 

"Станом на 28 березня 2019 року мобільними точками здійснено 25 виїздів до районів Полтавської області. Як результат, у нарадах по мобільних точках прийняли участь 895 осіб та 386 осіб отримали юридичні консультації", - повідомив очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Робота мобільних точок проводилась Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області спільно працівниками бюро безоплатної вторинної правовою допомоги на базі районних державних адміністраціїй.

Наради мобільних точок проходили за участі головів сільських, селищних, міських рад та обєднаних територіальних громад, представників органів соціального захисту населення, державної фіскальної служби, засобів масової інформації та місцевих жителів.

рейдерство, агробізнес, влада, ОДА

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.