ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 01.11


У Полтаві і Кременчуці пошта працюватиме без вихідних

"Укрпошта" збільшила кількість робочих днів у найбільш завантажених відділеннях в Україні і на Полтавщині, зокрема, під час "високого" сезону.

До «чорної п’ятниці», новорічних і різдвяних свят обсяги відправлень національного поштового оператора значно зростають.

Із 1 листопада без вихідних почнуть працювати і 4 відділення на Полтавщині.

Зокрема,  у Кременчуці (по вул. Ігоря Сердюка, 20) та три в Полтаві ( по вул. Соборності, 77; вул. Івана Мазепи, 13 та вул. Анатолія Кукоби, 4).

Загалом, таких відділень по Україні буде з 1 грудня 250 поштових офісів, більшість з яких розташовані у обласних центрах та великих містах України, повідомили в пресслужбі Укрпошти.

Всі рішення, які ми приймаємо в Укрпошті, обов’язково проходять низку фільтрів. Основні з них: зручність для клієнтів, рівномірність навантаження на співробітників і, звісно, збільшення бізнес-ефективності компанії в цілому. Ми створюємо сервісну модель діяльності компанії, а це означає, що користуватися поштовими послугами нашим клієнтам має бути, в першу чергу, зручно. Тож декілька років тому ми подовжили графіки роботи наших відділень та відмовилися від закриття їх на обідню перерву.

В цьому році на період «високого сезону», коли кількість відправлень зростає, ми переводимо найбільш завантажені відділення на 7-денний робочий графік. Це не лише зменшить кількість відвідувачів у поштових приміщеннях, що особливо актуально у період карантинних обмежень, а й дозволить ефективніше розподілити навантаження серед наших працівників. Сподіваємося, що наші клієнти вже на цих вихідних позитивно оцінять таке нововведення, – відзначила заступник гендиректора з розвитку мережі Укрпошти Валентина Дудко.

Решта відділень Укрпошти працюватиме за стандартним графіком.

Нагадаємо, що компанія пропонує суттєво заощадити під час дії «Щасливих годин для платежів» при оплаті комунальних та інших платежів, сплачуючи вдвічі меншу комісію до 13:00.

Таким чином, отримати та відправити посилку у відділеннях Укрпошти клієнти зможуть без черг у другій половині дня, після 13:00.

Для прийому оплати платіжними картками в найбільш завантажених автоматизованих поштових відділеннях України у обласних центрах та населених пунктах, де мешкає понад 2000 жителів, встановлено 5000 POS-терміналів.

Укрпошта має найбільшу в Україні мережу – понад 11 тис. відділень та доставляє відправлення по всій території України.

Укрпошта, сервіс, робота

За темою:

  • Збір на державне пенсійне страхування при першій реєстрації авто змінився
  • У "Полтава-сервіс" - новий керівник
  • Як працюватимуть на свята сервісні центри МВС: розклад
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.