ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 13.09


У Полтаві ініціюють створення музею АТО

На засіданні постійної комісії Полтавської облради з питань освіти, науки та культури пролунала ініціатива Координаційної ради громадських організацій учасників АТО про створення музею АТО.

З відповідною ініціативою виступив депутат Полтавської обласної ради Петро Ворона від імені Координаційної ради громадських організацій учасників АТО.

Музей національно-визвольної боротьби або музей АТО хочуть зробити разом із ветеранським клубом, щоб якнайкраще проводити реабілітаційну роботу.

 У цьому ж музеї розташувався б і центр національно-патріотичного виховання. Тобто, була б така комплексна структура: музей, лекторій, зал, де можна демонструвати фільми. Для чого це треба? З міст, областей приїжджають діти, їх завели, хлопці б розповіли, показали, методичну роботу провели

– закцентував Петро Ворона.

Він додав, що необхідно розробити відповідний проєкт рішення, щоб в наступному році вже створити музей АТО, як комунальне підприємство, повідомляють Новини Полтавщини.

Також на комісії погодили проєкт рішення про продовження контракту на 5 років Сергію Сердюку, директору Лубенської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради.

 

Розглянули члени комісії і проєкт рішення стосовно встановлення у Полтаві пам’ятника Симону Петлюрі.

Оскільки на минулій сесії Полтавська обласна рада не підтримала цей проєкт рішення, я виступаю з ініціативою повторно звернутись до Полтавської міської ради щодо визначення місця встановлення пам’ятника Симону Петлюрі. Ми не можемо далі рухатись: ні конкурсу оголошувати, ні проєкти, ескізи виготовляти

– наголосив голова профільної комісії Сергій Шевчук.

 

Згідно з документом, рекомендується 4 місця. Це по вулиці Сковороди біля Полтавської державної аграрної академії, на площі перед ОЦЕВУМом, поблизу Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко та на території бульвару імені Котляревського по вулиці Пушкіна.

 

 

музей АТО

За темою:

  • У Полтаві зʼявився один з найбільших гелікоптерів
  • В Опішному запрацював музей гончарства
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.