ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:30 30.01


У Полтаві керівник краєзнавчого музею звільнився з посади

Протягом десяти років керівником Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського був кандидат історичних наук Олександр Супруненко. Через стан здоров’я науковець склав директорські повноваження.

Олександр Супруненко Нині музей очолює його заступниця Євгенія Калініна.

Про те, що Олександр Супруненко склав обов’язки 30 січня повідомили у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського.

Раніше ЗМІСТ писав, що у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського у 2021 році планували масштабну реконструкцію з урахуванням європейського досвіду. Відвідувачі мали б дивитися на мамонта з підсвіткою та ходити на екскурсії осучасненими залами.

Повномасштабне вторгнення зупинило темпи перевтілення, тож тепер у будівлі проводять поточні ремонти та планують відкрити для відвідувачів принаймні перший поверх. Російські атаки ставлять під загрозу збереження цінних колекцій, тож запустити музей в роботу сповна немає можливості. 

краєзнавчий музей

За темою:

  • У Полтаві вдесяте відбудеться "День музейного селфі"
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.