ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:45 19.05


У Полтаві ледь не злетіла у повітря багатоповерхівка

Увечері 17 травня у Щербанівській ОТГ, на вулиці Параджанова, 3, мешканець першого під’їзду напустив у своїй квартирі газу. Запах відчули сусіди та одразу викликали газовиків та поліцію.

Як розповіли люди, цей проблемний сусід-наркоман давно наганяє страху на увесь будинок. Параджановці бояться за своє життя та цілісність помешкання.

Зі слів матері чоловіка, син таким вчинком шантажував її, щоб та дала гроші на чергову партію «ширки». Коли ж жінка відмовила, той відкрив кран і став чекати вибуху.

Поліція, яка прибула на виклик, забрала «підривника», але за кілька годин той повернувся додому.

18 травня мешканці будинку зібралися, що виробити план дій: викликали дільничого, який приїхати відмовився. Далі був виклик лікарів, які спеціалізуються на психічно- хворих.

«Швидка» приїхала оперативно, втім після нетривалої розмови із винуватцем зборів, повідомили, що це не їхній «клієнт».

Люди, не почувши відповіді на їх питання, перекрили дорогу «швидкій», водій якої навіть намагався наїхати на протестувальників.

Приїздили з патрульної поліції: зібрали пояснення, поспілкувалися із мешканцем злощасної квартири та його матір'ю. Усе, що було у злощасній квартирі, пішло на наркотики. Вікна розбиті, а от результат ін’єкцій, використані шприци, лежать під вікнами. Та й крадіжки в будинку стали звичною справою.

Люди написали колективне звернення у всі правоохоронні органи та до ПАТ «Полтавагаз», аби це помешкання відключили від газопостачання, повідомив журналіст Олександр Білка.

конфлікт, наркоман, газ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.