ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 17.07


У Полтаві ліквідують міське бюро технічної інвентаризації

Влада Полтави вирішила ліквідувати своє чергове комунальне підприємство з причин його збитковості. Таким чином в обласному центрі незабаром зникне "Полтавське міське бюро технічної інвентаризації".

На наступній сесії міської ради депутати розглянуть проект рішення «Про ліквідацію Комунального підприємства «Полтавське міське бюро технічної інвентаризації» Полтавської міської ради».

Проект передбачає припинити існування та діяльність підприємства та створити ліквідаційну комісію за адресою вул. Сапіго, 6.

З наших джерел стало відомо, що підприємство ліквідовують з причини його збитковості. Так, згідно із публічною фінансовою звітністю КП «ПМ БТІ» за 2020 рік, воно отримало дохід у сумі 1 млн 380 тис. грн. Збиток склав 255 тис. грн. Активи підприємства оцінюються в 407 тис. грн.

Нагадаємо, що КП «Полтавське міське бюро технічної інвентаризації» було створено у 2012 році. Його директором призначили Марину Москалюк, пише Рoltava.to.

Комунальне БТІ пропонує послуги з технічної інвентаризації нерухомості, виготовлення технічних паспортів та оцінки об’єктів нерухомого майна, надає допомогу з легалізації самочинного будівництва та проводить технічний огляд об’єктів на відповідність державним стандартам і будівельним нормам. Підприємство виконує замовлення та надає консультації не тільки на території Полтави та Полтавської області, але й по всій Україні.

ліквідація, БТІ

За темою:

  • 15 млн гривень з бюджету і "Полтававодоканал" готовий відновити нормальне водопостачання
  • Власникам житла, які прихистили переселенців, компенсують оплату комунпослуг
  • "Міськсвітло" заощадило 1,2 млн гривень на обслуговуванні системи спостереження
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.