ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:00 11.09


У Полтаві люди живуть у будинку без даху

У Полтаві, на вулиці Героїв-чорнобильців, у майже столітьому будинку впав дах, але міська влада робить вигляд, ніби проблеми людей - взагалі не її справа.

 

Керівництво житлово-комунального господарства ігнорує звернення полтавців понад п'ять років. Як результат – провалений дах в одній із кімнат, в інших – тріщини та розломи. Зневірившись, за допомогою мешканці будинку звернулися до тележурналістів "Міста".

Валентина Поставнична мешкає у будинку за адресою Героїв-чорнобильців, 13 понад 20 років. Проблеми, говорить, тут завжди, адже будинок зведений ще у 1930-х роках. Фасад, із якого падає цегла, аварійні дерев'яні сходи у під'їзді, а тепер – ще й провалений дах. Проблема зі стелею завжди була головною, говорить жінка.

Зверталася я ще до того, хто перед Мамаєм був міський голова. Але ж все йшло на ЖЕК, всі вони туди посилають документи. ЖЕК прийде, подивиться, а робити - нічого не робе. А ось тепер, коли це все вже розвалилося... Ніхто нічого вже й не зробе. Я була й у двох депутатів. Реакція на звернення одна: пропозиції полагодити дах самотужки, або ж відписки типу "ваш будинок стоїть у черзі". З настанням дощів та холоду життя у квартирі стає нестерпним. А минулого місяця дах упав повністю

 — бідкається жінка.

Пані Валентина вимушена переїздити до онучки і жити у неї.

 

проблема, житло, будинок, влада, ЖКГ, бездіяльність

За темою:

  • У Полтаві люди другий тиждень живуть без електроенергії
  • Вісім шкіл Полтавщини досі мають туалети лише на вулиці
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.