ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 17.11


У Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дві вулиці

У Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дві вулиці - Попова та Сонячну. 2023-го року ці вулиці нарешті внесли до переліку тих, які мають відремонтувати.

Близько десяти років у Полтаві не ремонтували вулиці Попова та Сонячну, розповів Суспільному керівник міського управління ЖКГ Тарас Панасенко.

Що говорять місцеві про дорогу

На вулиці Попова зібралося зо три десятки людей. Питання, що турбує місцевих жителів – відсутність асфальтного покриття на цій та сусідній вулиці Сонячній.

"Просто вже у відчаї": у Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дві вулиці

"Питання не про брудні ноги, питання не про бруд, питання про доступність. Тому, що це реально проблема. Немає доступу до медичних закладів за рахунок цього. Тому, що людина повинна пройти 300-400-500 метрів, щоб дійти до асфальтованої дороги, тому, що швидка не приїздить сюди, таксі не приїздить сюди, скільки б ви не намагалися його сюди викликати", — каже місцева жителька Марія Остроушко.

У Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дві вулиці

"У нас у сусідів особлива дитинка з тяжкою хворобою. На жаль, дуже часто ця дитина потребує медичної допомоги. Два роки тому викликали швидку допомогу, бо самі не могли впоратися з цим приступом. Водій «швидкої допомоги» не зміг до нас доїхати. Лікар прибіг, добре, що це був лікар чоловік. Він схопив цю дитину, по оцьому снігу, по цьому місиву, вода, сніг, це страшно дивитися. Він біг вночі з цією дитиною", — говорить місцева жителька Олена Кібальник.

Як розповіла голова органу самоорганізації населення Наталія Щербакова, капітального ремонту на цих вулицях не робили більше десяти років. 2023-го року їх внесли до переліку тих, які мають відремонтувати.

"Просто вже у відчаї": у Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дві вулиці

"В момент дощу глиняне покриття, немає ні асфальту, немає ні гравію, нічого немає, повністю розмивається. І жодна машина швидкої допомоги, машина екстрених служб проїхати не в змозі. Також у нас зараз відмовляється їздити машина вивозу сміття. Жителі наші просто уже у відчаї. Ми зверталися куди тільки можна", — каже голова органу самоорганізації населення "Сонячний" Наталія Щербакова.

У Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дороги

У Полтаві почали ремонт вулиці. Фото: Суспільне Полтава

Чи розпочали ремонтні роботи

15 листопада на вулицю Сонячну завезли щебінь та піщану суміш. Працівники підрядної організації вирівнюють частину вулиці. Площу готують під асфальтування, розповів керівник міського управління житлово-комунального господарства Тарас Панасенко.

"Вулиці були внесені в перелік робіт не з початку року, тому вийшла затримка. На даний час там відбуваються підготовчі роботи до асфальтування. Плануємо встигнути їх виконати до кінця року. Якщо щось недовиконаємо цього року, то воно буде заплановано на наступний рік. Цього року ми плануємо зробити Сонячну і підготувати Попова. Наступного року ми плануємо доробити Попова повністю і взагалі закрити вулицю", — говорить керівник управління ЖКГ Полтавської міськради Тарас Панасенко.

ремонт дороги

За темою:

  • Канатна дорога в Полтаві: чому проєкт лишився нереалізованим
  • У Полтаві перекриють рух на трьох вулицях у центрі міста
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.