ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 19.03


У Полтаві міський духовий оркестр представив "Весняні зустрічі"

У Полтаві міський духовий оркестр представив «Весняні зустрічі».

17 березня у Центрі культури та дозвілля мистецьку програму представив колектив, який знають і люблять далеко за межами міста і який є своєрідною творчою візитівкою Полтави – лауреат численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів міський духовий оркестр «Полтава».

Благодійний концерт «Весняні зустрічі» в рамках проєкту «Мистецтво заради миру» разом з колегами підготували диригенти – Володимир Смірніцький та заслужений артист України Едуард Головашич.

Звучала світова класика, наприклад, попурі творів Френка Сінатри і Майкла Джексона, хіти групи «Queen», із захватом глядачі прийняли підбірку творів легендарного українського пісенного генія Володимира Івасюка.

З улюбленим колективом виступили солісти – джазову сторінку подарувала чарівна Лідія Гринь. Весна це про кохання. Кохання це про джаз – і джаз був прекрасним.

Жартівливу пісню Дмитра Осичнюка про кохання «Чи це любов» та кавер твору Олега Вінника «Ніно» представив Віктор Щербаков.

Потужно, яскраво й харизматично виступили Тарас Кабаченко і Тарас Король, а в дуеті їх виконання проймало просто до «мурашок». Тарас Кабаченко, до речі ще й був звукорежисером концерту.

І безперечною королевою цього вечора була Станіслава Май, що постала в абсолютно новому образі й зачарувала присутніх голосом, енергетикою та отримала море вдячних овацій.

Полтавці люблять свій оркестр, тому з радістю дякували оплесками за кожен виступ – соло цього вечора дарували Валерій Шишов (гітара, дудук), Антон Кузьменко (саксофон), Володимир Смірніцький (саксофон), Ігор Лєвєр (труба) та заслужений артист України Едуард Головашич (тромбон).

Глядачі стоячи привітали міський духовий оркестр «Полтава». Наступну зустріч анонсували на 19 квітня – музиканти разом планують відзначити День джазу. Слідкуйте за афішами.

Новини Полтавщини
духовий концерт

За темою:

  • Полтавський клуб історично-бального танцю відзначив 25-річчя
  • На Полтавщині відбудеться безкоштовний концерт Kozak System
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.