ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 16.06


У Полтаві мітингували проти впровадження ринку землі

На площі перед Полтавською обласною державною адміністрацією зібрався мітинг проти впровадження ринку землі, а фермери привезли трактори. На мітинг прийшла Юлія Тимошенко.

Головна вимога — не впроваджувати ринок землі з липня 2021 року. Протестувальники переконані, що за поспішного введення ринку землі з 1 липня значно погіршиться соціально-економічна ситуація в громадах Полтавщини, різко скоротиться кількість фермерських господарств області, відповідно зменшиться кількість робочих місць у сільській місцевості, знизяться надходження до місцевих бюджетів.

Нагадаємо, закон про відкриття ринку землі Верховна Рада підтримала у ніч з 30 на 31 березня 2020 року. “За” проголосували 259 народних депутатів. Відповідно до прийнятого законопроєкту, продаж землі в одні руки в перші два роки після запуску земельної реформи обмежений площею 100 га.

Цього ж дня біля облдержадміністрації відбувся і інший мітинг – проти Костянтина Жеваго, якого люди звинувачують у тому, що через його підприємство кілька населених пунктів залишилися без світла.

Юристка Альона Самар, представниця ГО «Конституційно-правовий конгрес», зазначила, що представляє інтереси громадськості й передасть звернення до голови ОДА Олега Синєгубова про те, що у населених пунктах Нова Галещина, Бондарі, Єристівка зникло світло. І саме підприємство Жеваго звинуватили у проблемах з електропостачанням.

– Жеваго залишив людей без електроенергії у населених пунктах. Ми хочемо, щоб обласна рада звернула на це увагу, взяла це на контроль, – сказала Альона Самар.

 

протест, ринок землі

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.