ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 13.03


У Полтаві мітингували залізничники

У середу, 13 березня, працівники "Укрзалізниці" влаштували акцію під будівлею Полтавської міської ради – вимагають підвищення заробітної плати та покращення умов праці.

Представник протестувальників, голова дорожнього комітету вільної профспілки машиністів України Південної залізниці Анатолій Клименко розповів журналістам, що профспілка вкотре вимагає від керівництва "Укрзалізниці" та Кабміну усунення недоліків в роботі залізниці, покращення технічного стану рухомого складу та підвищення заробітної плати, повідомляє Зміст.

 — Працівники залізниці почали виїжджати на роботу до Польщі. Щоб це зупинити, ми вимагаємо підвищити розмір заробітної плати, індексувати її до сьогоднішніх цін на комунальні послуги та продукти харчування. Загалом, зарплата залізничників має становити не менше 1\15 від місячного окладу керівника "Укрзалізниці". Зарплата голови правління в місяць – за мільйон гривень, а у простих працівників – 4, 5, максимум - 10 тисяч. Нехай тоді у голови буде 70 тисяч, якщо нам платять 4-5, — вважає Клименко.

Він також розповів, що 5 березня відбувся збір координаційної ради профспілки. Лунали пропозиції влаштувати страйк із повною зупинкою поїздів по всій Україні до того часу, поки вимоги залізничників не будуть виконані. Але прийняли рішення поки пікетувати адмінбудівлі. "Ми розуміємо, що наші вимоги – не до міської влади. Ми просто таким чином демонструємо Києву, що ми підтримуємо вимоги залізничників", – підсумував Анатолій Клименко.

Зауважимо, що працівники "Укрзалізниці" зараз мітингують у Києві та інших містах України.

мітинг, Укрзалізниця, пікет, протест, зарплата

За темою:

  •  У Горішніх Плавніх вшанували пам’ять загиблих на виробництві
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.