ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 11.04


У Полтаві монумент Пушкіна хочуть замінити на Котляревського

Скульптуру Олександра Пушкіна, яка прикрашає вхід до полтавського готелю "Палаццо" планують замінити на монумент Івана Котляревського. Про це повідомила власниця готелю Олена Шуліка.

 

"Руський мир" має йти геть із української землі. Це після початку повномасштабної війни зрозуміли і у Полтаві.

Настав час, коли підступна ідея «денаціоналізації» спрацювала навпаки. Ми всі перетворилися на єдину українську націю, прагнемо чути рідну мову, поринати в культурні скарби свого народу. Кожного дня зростає наша ненависть до окупантів, до тої дикої орди, яка нищить наші збудовані ретельно і з любов’ю міста і села, катує і вбиває мирних мешканців, не шкодуючи навіть дітей. Ця ненависть дісталася найвищої напруги: ніщо не повинно нагадувати про цих «асвабадітелів», носіїв «руського міра». Будемо виховувати своїх дітей патріотами рідного краю, своєї Батьківщини! В нас є чим і ким пишатися. Наш колектив підтримує пропозицію, щоб Пушкін коло нашого привітного дому поступився місцем шановному і почесному полтавцю І.П. Котляревському, – написала на своїй сторінці бізнес-леді.

За її словами, скульптор Володимир Цісарик вже погодився втілити задум в життя.

Нагадаємо, 1 квітня 2019 року на розі вулиць Пушкіна та Гоголя у Полтаві, на вході до готелю відбулося відкриття бронзових скульптур Пушкіна та Гоголя.

війна, культура

За темою:

  • Протягом тижня стало відомо про загибель ще 17-ти полтавських захисників
  • У Полтаві встановлять 110 стел із портретами полеглих українських воїнів
  • Пам’ятний знак жертвам сталінських репресій відкрили у Диканьці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.