ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 28.11


У Полтаві можливі проблеми з сиренами під час повітряної тривоги

У Полтаві попередили про можливі проблеми з сиренами під час повітряної тривоги. Можливість запуску сирен буде ускладненою саме 28 листопада.

Про проблеми з сиренами повідомляє телеграм-канал «Полтава сирена».

28 листопада з 10:00 до 12:30 в «Укртелеком» проводитимуть профілактичні роботи. В цей час у Полтаві можливі проблеми з увімкненням сирен під час повітряної тривоги. 

Натомість містяни можуть користуватися мобільним додатком «Полтава сирена» та повідомленнями телеканалу «Суспільне Полтава».

Також про повітряну тривогу інформуватимуть у радіоефірі «Українське радіо Полтава» на частоті 101,8 мГц.

проблеми з сиренами

Нагадаємо, що у Полтавській громаді планують будівництво місцевої системи централізованого оповіщення. Знайти підрядника і підготувати проєкт планують до кінця року.

Систему планують оновлювати, бо вона застаріла. У Полтаві траплялися випадки, коли сирена не сповіщала про повітряну тривогу. Тоді комунальники ліквідували пошкодження електромереж в місті та на території громади.

Системи, що сповіщають про загрози у Полтавському районі

У кожній громаді Полтавського району мають облаштувати місцеві автоматизовані системи централізованого оповіщення. Деякі громади не мають на це коштів. У Полтавській на засіданні виконавчого комітету затвердили програму та виділили кошти на проєктну документацію та побудову системи.

Також відомо, що Полтавська районна військова адміністрація розробила положення про системи оповіщення, але не має грошей на розроблення проєкту в 2023 році. Через це направили лист до Полтавської ОВА з пропозицією запровадити систему на території Полтавського району коштом Регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникнення на 2021-2027 роки.

безпека, сирени

За темою:

  • На Полтавщині дозволили рух по Дніпру у світлий час доби
  • Полтавців попереджають про небезпеку тонкої криги на річці
  • Полтавські депутати вирішили надати фінансову допомогу силовикам
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.