ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 25.01


У Полтаві на одну телечастоту претендують два канали. ОНОВЛЕНО

25 січня відбулося засідання Національної ради України з питань телебачення й радіомовлення щодо отримання ліцензій на вільні частоти для мовлення у форматі Т2.

У Полтаві йде битва за право нести в маси інформацію за допомогою телечастот, адже на кожну область виділяється чотири частоти під місцеві телеканали. Одна з них автоматично закріплена за місцевими ОД ТРК, пише Imi.org.ua.

У Полтаві з чотирьох частот вільною залишилася одна, оскільки одну  використовує канал "112 Україна", другу – місцева філія ПАТ НСТУ "Полтавська регіональна дирекція "Лтава", а третю у 2012 році отримало ТОВ "ТРК ІРТ-Полтава".

На останню вільну частоту для мовлення у форматі Т2 претендують ТОВ Студія "Місто" і ТОВ "Полтавське Телебачення" – своєрідне продовження ГО "Полтавське Громадське Телебачення". Останні, працюючи спершу через YouTube, з червня 2017 мовить вже як ТОВ "Полтавське Телебачення" у кабельних мережах "Воля" та "Триолан" із позивним POLTAVSKE.TV та позиціонують себе як телеканал, який не належить політикам, державі або олігархам. Власником каналу є полтавець Богдан Звягольський. ТОВ Студія "Місто" контролюється відомим бізнесменом Андрієм Веревським.

25 січня Національна рада підбила підсумки конкурсу на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB–T2. Усього на конкурс було виставлено 120 вільних місць у 85 населених пунктах України. На конкурс подалося 25 телерадіоорганізацій.

Переможцями на Полтавщині визнано:
Населені пункти Гадяч, Гребінка, Іскрівка, Кобеляки, Красногорівка, Лохвиця, Лубни, Переліски – ТОВ Студія "Місто", м. Полтава ("МІСТО").

У місті Полтаві визнано, що конкурс не відбувся, оскільки жоден із двох претендентів не набрав достатньої кількості голосів, інформує Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення на своєму офіційному сайті.

 

 

медіа, конкуренція, Т2, телебачення

За темою:

  • Полтавська міськрада відмовилася надати відповідь на запит журналістів
  • Дружина Луніна пов'язана з мережею телеграм-каналів "Труха"
  • Incrypted оновлює криптокалендар: унікальний ресурс про токенсейли та події в світі криптовалют
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.