ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:45 11.02


У Полтаві облаштують 53 пункти набору питної води

Представники “Полтававодоканалу” розробили “Програму забезпечення населення питною водою в екстрених випадках”.

11 лютого, біля підземного переходу “Злато місто” працівники комунального підприємства “Полтававодоканал” продемонстрували один з пунктів набору питної води, який запрацює у випадку надзвичайної ситуації.

“У місті їх загалом передбачено 53. Таблички на місцях розташування пунктів питної води незабаром з’являться. Була проведення нарада з представниками територіальної оборони та ДСНС, на якій було затверджено покрокові інструкції для того, щоб на випадок надзвичайних обставин мешканці міста могли б собі набрати якісну воду. Самі системи подачі води можна буде використати за будь-якої надзвичайної ситуації”, – розповів генеральний директор комунального підприємства «Полтававодоканал» Василь Воротинцев.

 

За його слова, представлена система подачі води є досить простою: 12 кранів розташовані на одному пристрої на відстані 1 метра один від одного, аби набирати воду було зручно.

Місця забезпечення населення питною водою будуть розташовані у всіх мікрорайонах Полтави.

Зокрема, планують облаштувати їх на Леваді (мінімум 3 точки), на Подолі (3 точки), на вулицях Соборності, Європейській (по кілька точок), Спаській, у районі вулиць Зигіна – Халтуріна та Ватутіна – Пушкіна, кілька точок на Браїлках та у районі Полтава-4, по кілька точок на Половках, Садах, Огнівці, Алмазному, Розсошенцях. Також місця забезпечення населення питною водою будуть розташовані, серед іншого, у Крутому Березі та Дублянщині.

Також у разі необхідності діятимуть ще й пересувні точки забезпечення водою. За потреби для водовідведення будуть залучені асенізаторські машини, повідомили Новини Полтавщини.

водозабезпечення

За темою:

  • У понеділок за деякими адресами в Полтаві не буде води
  • "Полтававодоканал" хоче підняти ціни для населення попри мораторій
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.