ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:50 25.06


У Полтаві на вулиці Матросова палали виробничі приміщення. ФОТО. ВІДЕО

25 червня ввечері в Полтаві сталася пожежа у виробничих та складських приміщеннях приватної фірми по вулиці Матросова, 4.

Довга одноповерхова будівля, в якій, виготовляли меблі, а також вікна та двері, знаходиться в дворі полтавського готелю "Явір". Першими дим помітили, схоже, робітники кухні готелю.

Я працюю тут на кухні. Один з наших працівників зайшов і сказав, що нібито десь горить машина. Я вийшов подивитися і взяв телефон, бо збирався зателефонувати батькам. Але потім побачив, що горить зовсім не машина – з-під даху сусіднього одноповерхового будинку йшов дим, який несло в бік нашого кафе. Довелося одразу викликати пожежну службу – дзвінок був о пів на восьму вечора. Перша пожежна машина, невелика, приїхала швидко, не більше ніж за 10 хвилин

– розповів Михайло Міщенко, який і повідомив, власне, рятувальників про пожежу.

За нашими даними, в деяких приміщеннях будівлі відбувалося виробництво металоконструкцій – дверей і вікон, в інших виготовляли меблі, працювала столярна майстерня. 

Як повідомив телефоном прес-офіцер ГУ ДСНС України в Полтавській області Віталій Шкаревський, гасіння пожежі розпочалося близько 19.35 години. Спочатку на місце події прибуло п'ять одиниць техніки та 17 людей з числа особового складу, але розрахунки довелося підсилювати – через велику площу приміщення та розповсюдженість пожежі. 

Близько 22.00 години пожежа локалізована на площі 800 квадратних метрів. Маємо багато окремих тліючих осередків, тому про негайну повну ліквідацію пожежі ми не могли говорити. Так само про її причини – зараз темно, ще розбирають згарища та завали сміття, ретельно проливають все водою. Розслідування для з'ясування причин загоряння розпочнуть вже завтра

 – пояснив заступник начальника ГУ ДСНС України в Полтавській області полковник служби цивільного захисту Олександр Лисенко.

До ліквідації пожежі задіяли дев'ять одиниць пожежної техніки та залучили 44-х рятувальників, яки здійснювали пожежогасіння в засобах захисту дихання — навколо приміщення, що палає, дуже сильне задимлення. Також на задимлення скаржилися мешканці навколишніх вулиць — димом затягло житлові квартали в радіусі понад кілометр.

Як нам вдалося дізнатися від працівників постраждалих при пожежі підприємств, робочий день закінчився, в приміщеннях нікого не було. Всі приміщення були знеструмлені на щитках. Пожежонебезпечних робіт на виробництві не застосовували, паління в приміщеннях було заборонене.

Зі швидкості та характеру розповсюдження вогню можна зробити припущення, що пожежа швидко поширилася під дахом, серед утеплювача, яким заповнювали простір від даху до підвісної стелі. Утім, висновок буде відомий лише після закінчення розслідування.

 

пожежа, загоряння, рятувальники, ДСНС

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.