ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 06.09


У Полтаві нагородили лауреатів премії імені Івана Котляревського

Урочиста церемонія відбулась у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя, лауреатів визначали в чотирьох номінаціях.

Цього року вручення щорічної обласної премії присвятили святкуванню 250-річчя з дня народження відомого письменника, драматурга та громадського діяча Івана Котляревського.

Привітав присутніх заступник голови обласної ради Анатолій Ханко:

"Іван Котляревський жив у нелегкий час для української державності. І коли вже наша зброя затупилася, Іван Петрович поставив на вершину боротьби мову та дотепний український гумор. Саме він дав поштовх для відтворення української держави, започаткував нову літературну мову. І нині, коли наші хлопці воюють на сході з російським агресором, мова і культура важлива для боротьби в тилу".

Лауреатів визначили в чотирьох номінаціях:

у номінації "Поетичний твір" перемогу здобув Леонід Вернигора, член Національної спілки письменників України – за творчий доробок;

у номінації "Театральна діяльність"Світлана Боцула, сценарист, заступник директора з практичного навчання, сприяння працевлаштуванню та зовнішніх зв’язків, викладач-методист Комунального вищого навчального закладу Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського – за популяризацію українського театрального мистецтва;

у номінації "Музично-пісенна творчість" лауреатом премії став Олег Тищик, директор комунального закладу Полтавська обласна філармонія – за пропаганду кращих зразків українського класичного і сучасного мистецтва;

у номінації "Медіа-проект"Макаренко Олександр Георгійович, директор приватного підприємства "Зоря Полтавщини" та Корнєва Вікторія Сергіївна, журналіст приватного підприємства «Зоря Полтавщини» – за цикл публікацій рубрики "Будеш, батьку, панувати!..".

Усім лауреатам вручили дипломи та грошові винагороди.

Також із нагоди ювілею Івана Котляревського, почесні грамоти вручили директору Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя, заслуженому працівнику культури України Олексію Андрієнку, літераторам Тетяні Луньовій, Володимиру Мирному, Івану Нечитайлу та Павлу Стороженку.

премії, лауреати,

За темою:

  • Полтавським спортсменам затвердили премії
  • До професійного свята полтавські ветерани спорту отримають премії
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.