ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 29.11


У Полтаві нагородили лауреатів премії імені Паїсія Величковського

На урочистій церемонії, яка відбулася днями у приміщенні Полтавського театру імені М. В. Гоголя узяв участь предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Епіфаній.

У четвер, 28 листопада, у Полтаві відбулося урочисте нагородження лауреатів премії імені преподобного Паїсія Величковського. Цьогоріч нагороду отримали:

У номінації "Література":
Іван Дудник – історик, краєзнавець, літератор, автор кількох розвідок, присвячених історії сьогоденню Лохвиччини, він декодував нез’ясовані віхи життя і творчості Тараса Шевченка, розробник проєктів прапорів і гербів окремих сіл Полтавщини.

У номінації "Мистецтво":
Юрій Панкевич – володар техніки виготовлення гобеленів, різьбяр, якій виготовляє кіоти, іконостаси, робить оздоблення ікон. Нині працює в галузі сакрального мистецтва, співавтор іконостасу дзвіниці Свято-Успенського собору та Покровської церкви Полтави.

У номінації "Наука":
Ігор Сердюк – доктор історичних наук, професор ПНПУ імені В.Г.Короленка, дослідник минулого козацької України.

У номінації "Духовне відродження":
протоієрей Богдан Гринів – доктор богослов’я, багатолітній викладач Волинської богословської академії, близько 40 років є священнослужителем, настоятель парафії Православної Церкви України усіх Святих у Миргороді.

Вперше Єпархіальну премію імені Паїсія Величковського присвоїли посмертно Тарасу Кутовому – українському політику, народному депутату, ексміністру аграрної політики та продовольства України. Тарас Кутовий який загинув в авіакатастрофі на Полтавщині 21 жовтня цього року. Він відомий як благодійник Свято-Успенського кафедрального собору в Полтаві та Храмі Івана Предтечі у Лохвиці, будівничий Свято-Троїцької церкви у селі Хитці Гадяцького району.

По завершенню урочистостей для присутніх відбувся святковий концерт підготовлений студентами та викладачами Полтавського коледжу мистецтв імені М. В. Лисенка.

нагородження, лауреати, премія імені Паїсія Величковського

За темою:

  • У Полтаві нагородили переможців конкурсу "Молодь року - 2019"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.