ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:21 04.12


У Полтаві нагородили супергероїв нашого міста. ФОТО

У Полтаві в переддень міжнародного дня волонтера обласний молодіжний центр реалізував проект "Простір добра", де в номінації "Супергерой твого міста" відзначили активних учасників руху добрих справ.

Ініціатором проекту "Простір добра-2018" стала КУ "Обласний молодіжний центр" Полтавської обласної ради. Урочистості відбулися в Літературній вітальні обласної універсальної наукової бібліотеки імені Котляревського. Для участі в проекті до Полтави завітала Анна Бондаренко – голова та засновниця Ukrainian Volunteer Service, громадської організації, яка розвиває волонтерство та волонтерські спільноти заради позитивних змін в Україні, членкиня спільноти Global Shapers при Всесвітньому економічному форумі, розробниця навчальних програм із менеджменту волонтерів.

"Простір обра" – це не лише відзначення досягнень у волонтерській діяльності громадських організацій міста та волонтерських загонів навчальних закладів. В проекті започаткували спеціальну номінацію для найактивніших волонтерів – "Супергерой твого міста".

Протягом листопада тривала вільна реєстрація на проект, а на початку грудня командою Обласного молодіжного центру за погодження Анни Бондаренко – голови відбіркової комісії та почесної гості заходу – провели конкурсний відбір і нагородження переможців.

Чому ми це робимо? Тому, що активну молодь ніхто не заохочує. Вони відають свій час і сили, і їм теж хочеться знати, що їх діяльність затребувана, що хтось її бачить і дякує їм. Ми вручали нагороди за вклад у розвиток міста в волонтерській діяльності: це благодійність, різні напрямки волонтерства. Окрім відзначення, в цього заходу є ще один важливий момент – соціальний нетворкінг. Активні люди з різних організацій тут знайомляться, спілкуються, обмінюються ідеями та можуть планувати нові спільні проекти

– розповіла начальниця відділу "Гендерний ресурсний центр та налагодження міжнародного співробітництва" ОМЦ Наталія Панченко.

До участі в проекті "Простір добра" було відібрано 17 організацій. Це волонтерські загони та громадські організації, які протягом року на волонтерських засадах працювали на благо суспільства, допомагаючи тим, хто найбільше потребує стороннього піклування. А підопічних у полтавських волонтерів вистачає: вихованці дитячих будинків, люди з інвалідністю – від найменших, до найстарших, пацієнти дитячих онкологічних відділень, діти з вадами розвитку, мешканці геріатричних пансіонатів. Працюють полтавські волонтери і зі студентами Інституту третього віку, і з молодими мамами – проводячи тренінги та навчання. Чимало небайдужих активістів піклуються про бездомних тварин.

Серед організацій, які протягом року вели активну волонтерську діяльність, відзначили: БО "Світло надії", ГО "Медичний спецпідрозділ "Баррі", Полтавський обласний осередок ВГО "Сокіл", ГО "Команда небайдужих", ГО "Нова Полтава", ГО "UP: unique people", Всеукраїнський благодійний фонд допомоги та розвитку "Helpgroup", БФ "Карітас Полтава", Полтавський осередок Української академії лідерства, Ініціативну групу волонтерів "Команда Добрих Справ", волонтерський загін "Єдність", волонтерський загін "АКОРД", волонтерський загін "ПУЕТівці", ГО "Сім доріг", Міжнародну молодіжну організацію "AIЕSEC", волонтерський загін "Турбота".

Волонтери, хто встигає, окрім навчання чи роботи, допомагати іншим, присвячуючи цьому свій вільний час, є взірцем активної громадянської позиції та символом жертовної праці на благо інших. Таких людей відзначили в номінації "Супергерой твого міста". Серед 32 переможців – представники  волонтерських загонів ВНЗ, учнівська та студентська молодь, а також громадські активісти та представники соціально відповідального бізнесу.

В номінації "Супергерой твого міста" відзнаки отримали: Юлія Городчаніна, Олена Добряк, Назар Сергієнко, Максим Лобода, Юлія Гангур, Анастасія Тарнавська, Єлизавета Первушина, Олена Дрозд, Маргарита Лужанська, Денис Сорока, Дмитро Колпаченко, Марія Голік, Володимир Іващенко, Юрій Гур, Віталія Харченко, Євгенія Космач, Дарина Тищенко, Євгеній Калашник, Вікторія Суткова, Владислава Лобанова, Олександр Помилой, Юлія Заєць, Інна Поперешнюк, Наталія Латиш, Катерина Бабіч, Світлана Матяш, Євгенія Большакова, Маргарита Беус.

конкурс, нагородження, волонтери, свято

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.