ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 04.01


У Полтаві нарешті завершили ремонт підземних переходів

Із кінця серпня 2017-го року в Полтаві з перервами тривав ремонт "підземок" . Ремонтники призупинили роботи, і містяни ходили в обхід чи калічилися на зруйнованих сходах.

На відремонтовані полтавські підземні переходи між кінотеатром імені І. П. Котляревського та головпоштамтом і на перехресті Європейської та Шевченка чекали майже півтора року.

Суми на ремонт зросла майже удесятеро від запланованої спочатку.

Коло нагадує: остаточно реконструкція мала завершитись до 31 грудня 2018 року, тож вчора,

Підрядник таки вклався в термін: до нового року роботи завершили – розповіли продавчині, що працюють з переходом.

За час, поки тривала реконструкція, містяни обписали перехід, звинувативши екс-міського голову Олександра Мамая в такому стані підземки, де калічаться діти і дорослі.

 Спочатку планували, що Управління житлово-комунального господарства Полтавської міськради витратить майже 2,8 мільйона гривень на реконструкцію обох підземок. Згодом сума зросла майже в 10 разів, але і фронт робіт збільшився: накриття, поручні тощо. Отже, на обидва підземні переходи витратили майже 27 мільйонів гривень.

Поки роботи добігали кінця, у День Святого Миколая 2018-го хтось розбив скло, яке нещодавно встановили. Товщина скла – 16 мм, воно подвійне, не розсипається, якщо розбивається, то не травмує людей. Була заява до поліції, правоохоронці розслідують інцидент, говорили, що мають свідків.

Як розповіли виконавці робіт з «Асфер груп» (ця компанія виграла тендер і завершувала реконструкцію підземок), скло антивандальне, але розбити його все ж можна. 

Також вони розповіли, що за ходом робіт весь час спостерігав технагляд.

Нині переходи почищені від снігу, бо у віхолу замело і містяни жалілись на неприбрані підземки. Але самі ж мешканці міста вже встигли накидати сміття на нову плитку та обписати мармур.

Як розповів Олексій Чепурко, заступник міського голови з питань ЖКГ, обслуговує ці два переходи «Будгарант 7» – стежить за чистотою, розчищає сніг тощо. Яку товщину снігу може витримати дах підземки, поцікавимось у тих, хто має його прибирати.

ремонт, підземні переходи

За темою:

  • Полтавці замовили ремонт двох зупинок громадського транспорту
  • Деякі полтавці тимчасово без тепла та водопостачання
  • У Полтаві місцеві жителі вимагають відремонтувати дві вулиці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.