ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 24.03


У Полтаві народилися трійнята

23 березня у перинатальному центрі КП "ПОКЛ імені Скліфосовського Полтавської облради" на 35-му тижні вагітності у жінки народилася трійня – двоє дівчаток і хлопчик.

 

Так,  операційна і неонатальна команди з анестезіологами допомогли народитися трійні – двом дівчаткам і хлопчику. У породіллі це вже п‘яті пологи. Лікарі допомогли розродитися шляхом планового кесаревого розтину, коли почалась пологова діяльність.

"З 18 тижня вагітності ми опікувалися станом здоров‘я жінки та її плодів, починаючи з лікування в гінекологічному відділенні, відділенні екстрагенітальної патології та патології вагітності та акушерському стаціонарі Перинатального центру. Проводилася сучасна зберігаюча терапія з застосуванням гестагенів, токолізу та серкляжного акушерського песарію ( відповідно протоколу «Передчасні пологи», NICE 2022).

З метою профілактики кровотечі під час операції використовувалися розроблені та запатентовані співробітниками кафедри акушерства та гінекології № 2 ЗВО ПДМУ та співробітниками Перинатального центру методики профілактики масивних інтраопераційних кровотеч. Операція пройшла без ускладнень", прокоментували фахівці Перинатального центру.

Першим народився хлопчик, вагою 2030 г, зростом 48 см; другою – дівчинка, вагою 1870 г, зростом 44 см; третьою –дівчинка, вагою 1860 г, зростом 44 см.

За шкалою Апгар немовлята оцінені на 7-8 балів.

діти, трійня

За темою:

  • У полтавських школах безоплатно харчуватимуть дітей осіб з інвалідністю внаслідок війни
  • На Полтавщині утричі зросла злочинність серед неповнолітніх
  • У Кременчуці діти грали на гроші: до суду викликали їхніх батьків
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.