ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 16.10


У Полтаві не погоджують платежі міськради, які суперечать законодавству

Очільник Полтавської громади Олександр Мамай заявив, що багато платежів не пропускає Дмитро Романов, голова Полтавської районної військової адміністрації.

Полтавський міський голова Олександр Мамай, відповідаючи на критику щодо недостатнього витрачання бюджетних коштів, заявив —  багато платежів не пропускає Дмитро Романов, голова Полтавської районної військової адміністрації

Як повідомляє: інтернет-видання Полтавщина, Дмитро Романов прокоментував таку заяву заяви міського голови:

“Ми діємо у рамках законодавства. Зміни до урядової постанови № 169 забороняють укладати прямі договори. Виняток становлять тільки закупівлі для оборонних потреб. Тому, якщо раніше ми погоджували такі платежі (і не тільки для громади Полтави, а всього у нас в районі 24 тергромади), то після змін ми не мали на це права.

Інше обмеження — це авансові платежі. Розпорядники коштів уклали багато таких договорів, але це незаконно. Ми навіть направили листа до юридичного департаменту Полтавської ОВА за необхідними роз’ясненнями. І там нашу позицію підтримали — жодних авансів. Своє офіційне пояснення ми направили до міської ради на цьому тижні. Там все чітко розписано.

Хочу щиро заявити, що я без упередження ставлюся до Полтавської влади. Ми постійно контактуємо і з міським головою, і з його заступниками”.

Дмитро Романов навів й приклад з конкретними цифрами.

Так, РВА погодила приблизно 5 млн грн на ямковий ремонт доріг у Полтаві при запитах на 19 млн грн. Решта платежів, за словами Романова, просто порушують урядові вимоги.

платежі, Мамай, Романов

За темою:

  • Лунін призначив нового очільника управління цифрової трансформації Полтавської ОВА
  • Прокурори скерували до суду обвинувачення проти Басана
  • Прокурор Полтавщини написав заяву на звільнення
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.