ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 27.10


У Полтаві не працює безкоштовне тестування на коронавірус

У Полтаві не працює система безкоштовного тестування на коронавірус. Поки пацієнт може самостійно дихати, безкоштовно тесту не отримає.

.Якщо у людини з’являються симптоми корони, вона телефонує сімейному лікарю, той направляє медичну бригаду, бере мазок з носа та передає аналізи лабораторному центру МОЗ.

Люди чекають на результат по два тижні, поки не прийде повідомлення від сімейного лікаря, що можна виходити із самоізоляції. Тут два варіанти, або ви вижили, або ні.

Обласний лабораторний центр за добу може зробити максимум 500 тестів. А в черзі строїть 14 тисяч підозр.

Інша ситуація коли людина починає задихатися і її забирають в інфекційку. Тоді тести прийде через 5 днів.

Є ще третій варіант — здати тест у приватній клініці. У Полтаві три приватні медзаклади роблять ПЛР-тести: «Медіон», «Сімейна клініка», «Медичні дослідження». Ціна на тест коливається від 1350 до 2200 грн, і роблять його від 1 до 3 днів. ІФА-тест на антитіла обійдеться від 180 до 700 грн.

 Як повідомляє видання Полтавщина, державна лабораторія перевантажена і актуальні результати тестів отримують пацієнти, які потрапляють в лікарню винятково з ускладненнями. Люди, які легко переносять ковід, чекають два тижні, а потім просто виходять із самоізоляції. Якісну систему тестування і виявлення інфікованих коронавірусом у Полтаві так і не створили

тести на коронавірус

За темою:

  • Від ускладнень коронавірусу на Полтавщині померла ще одна людина
  • В області за минулу добу на COVID-19 захворіла 21 особа
  • Минулої доби в області зареєстровано 30 нових випадків захворювання на COVID-19
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.