ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 09.09


У Полтаві не вдалося знайти джерело хімічного забруднення

Знайти джерело сірчастого інгідриду, який спровокував сморід на бульварі Нестерова, 18 так і не вдалося. Про це повідомив секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота на своїй сторінці у соціальній мережі.

За його словами, пошуки джерела запаху тривали вчора, 8 вересня, цілий день.

 

Мешканці все-таки знову просили перевірити газ. Перевіряли і кустарним намилюванням, і спеціалісти «Полтавагазу» зробили заміри. Ні витоків газу, ні слідів одоранту немає. Після  обробки запах локалізувався в підвалі одного під‘їзду. Шукаємо джерело. На жаль, якщо це була сірчиста шашка для потравки гризунів і комах, знайти її не вдасться – спеціалісти кажуть вона вигоряє безслідно. Наразі до готелю відселилося три родини. Деякі сім‘ї тимчасово переїхали до родичів. Відпрацювали з 13 школою, щоб з розумінням поставились до дітей, які можуть вимушено пропустити навчання, – написав Олександр Шамота.

Пізніше посадовець оприлюднив результати лабораторних досліджень, в яких зазначено, що небезпеки для мешканців дому немає, вміст зокрема сірчистого ангідриду в нормі, хоча залишки неприємного запаху ще є.

  •  

 

В ДСНС Полтавщини також повідомили, що небезпечних речовин наразі не фіксують:

– Протягом 8 вересня проводилось обстеження підвальних приміщень та під’їздів житлового будинку. Джерело забруднення повітря не виявлено. Працівниками ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснено повторне дослідження, відповідно до результатів якого вміст забруднюючих речовин в атмосферному повітрі не перевищує гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць. 

Вадим Ямщиков, депутат Полтавської міської ради, на окрузі якого і знаходиться цей будинок, говорить, що місцеві продовжують скаржитися на нестерпний сморід навіть і сьогодні вранці.

– Щойно говорив з місцевими, вони кажуть, як воняло, так і воняє. Про висновки лабораторії вони дізналися з фейсбуку, їм ніхто толком нічого не пояснює, чи можна повертатися в квартири і чи це безпечно.

В соцмережах люди також стверджують, що запах нікуди не зник, щоправда став менш інтенсивним.

 

 

Нагадаємо, мешканці багатоквартирного будинку по бульвару Нестерова, 18 у Полтаві чотири дні тому почули сморід в першому під’їзді, який незабаром поширився на весь будинок. Вдалося встановити, що в повітрі перевищено вміст сірчистого ангідриду, проте пошуки джерела витоку так і не встановили.

забруднення, хімія, евакуація, джерело

За темою:

  • У Полтавській громаді чоловік і дитина отруїлись чадним газом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.