ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 10.05


У Полтаві не вийшли на маршрути комунальні автобуси

Із 10 травня в обласному центрі не випускають на маршрути комунальні автобуси - дався взнаки гострий дефіцит пального.

 

Про це інформує ЗМІСТ із посиланням на керівника комунального підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Євгенія Зайцева.

Тимчасово припиняють роботу комунальних автобусів, але тролейбуси працюватимуть у звичному режимі. Такий крок називають вимушеним, адже хочуть зберегти паливо для технологнічних процесів.

"Ціни на пальне суттєво зросли, але через військову агресію з’явився й дефіцит. Нині ці проблеми узгоджують і наше рішення є вимушеним. Поки що шукаємо для себе нові можливості розв’язати цю проблему. Натомість тролейбуси працюватимуть на маршрутах протягом усього часу до комендантської години", - сказав Зайцев.

Приватні перевізники також говорять про проблеми через зростання вартості палива й дефіцит. Голова Асоціації пасажирських перевізників Полтавщини Юрій Лупаєнко заявив, що вони теж уже не випускають автобуси на маршрути. Через проблеми з пошуком палива й здорожчанням є загроза, що й маршрутки невдовзі не зможуть виїжджати на маршрути.

"До полтавської міської влади з цією проблемою зверталися, але вони вплинути на це не можуть, адже рішення про збільшення вартості проїзду може ухвалювати Полтавська обласна військова адміністрація. Я зараз бачу, що ОВА не має розуміння ситуації, тому вартість підвищувати не буде. Уявіть, навіть якщо комунальне підприємство вимушене відмовитися від автобусів, то яка ситуація в нас. Скоротили кількість автобусів, збільшився пасажиропотік на одиницю, але цього недостатньо навіть, щоб на амортизацію заробляти", - вважає Лупаєнко.

Приватні перевізники вважають, що питання вартості проїзду в транспорті наразі є не економічним, а політичним, тому про перспективи відновлення нормального руху нині говорити складно.

транспорт, пальне, криза, влада

За темою:

  • У центрі Полтави можуть перекрити частину вулиці
  • У Полтаві водій позашляховика врізався у світлофор
  • Після аварії на Полтавщині помер 28-річний мотоцикліст
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.