ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:37 07.11


У Полтаві немає жодної спортивної споруди для людей із інвалідністю

У Полтаві та області немає спортивних споруд, адаптованих під заняття спортом людей, що мають інвалідність.

Про це під час апаратної наради за участі голови ОДА повідомив керівник обласного осередку "Союз організацій інвалідів України" Сергій Чумак.

У нас немає жодної спортивної споруди чи майданчика, де люди, які мають інвалідність, могли б займатися фізичними навантаженнями. Раніше така можливість була у деяких комунальних закладах, згодом люди з інвалідністю могли займатися, отримуючи пільги. Зараз же таких місць для заняття спортом інвалідів немає взагалі. Ми можемо лише ходити у приватні центри, але далеко не всі вони адаптовані для цього

- розповів Сергій Чумак.

За його словами, до Дня людей із інвалідністю Полтавський осередок "Союзу організацій інвалідів України" спільно з ветеранами АТО планує створити перший в Україні хокейний майданчик для занять спортом людей із інвалідністю. З проханням підтримати цю ініціативу на обласному рівні Сергій Чумак звернувся до керівництва Полтавської області.

Довідково: Міжнародний день людей із обмеженими можливостями щорічно відзначають 3 грудня. Його проголосила Генеральна асамблея ООН в 1992 році на 47-й сесії у спеціальній резолюції.

інваліди, спорт, майданчики, Чумак

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.