ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 08.11


У Полтаві невідомі видають себе за працівників теплоенерго

Шахраї під виглядом працівників "Полтаватеплоенерго" намагаються потрапити до квартир мешканців, нібито для перевірки системи опалення, а також пропонують на платній основі заміну опалювальних приладів.

Останнім часом до "Полтаватеплоенерго" почали звертатися споживачі з питаннями, чи дійсно працівники підприємства обходять усі помешкання житлових будинків у місті, перевіряючи якість надання послуг і пропонуючи додаткові платні послуги, повідомили на офіційному сайті підприємства.

Найбільше дзвінків надходить від мешканців військового містечка (вулиця Петра Юрченка) та мікрорайону Браїлки (вулиця Маршала Бірюзова). 

Споживачі цікавляться чи дійсно працівники підприємства здійснюють обхід усіх квартир, перевіряють, наскільки якісно надається послуга з опалення, і пропонують заміну як окремих опалювальних приладів, так і частин внутрішньобудинкової системи опалення — звісно, на платній основі.

"Полтаватеплоенерго" попереджає: без попередньої домовленості з мешканцями підприємство не проводить ніяких обстежень і не перевіряє якості послуг. Тим більше "Полтаватеплоенерго" не виконує заміни опалювальних приладів, ремонту внутрішньобудинкової системи опалення чи будь-яких інших видів робіт, що не належать до сфери виробництва, транспортування і постачання теплової енергії",

- йдеться у зверненні.

Споживачам слід пам'ятати, що як правило, візит фахівців підприємства є наслідком ініціативи самого споживача і відбувається за попередньою домовленістю.
 

шахраї, полтаватеплоенерго

За темою:

  • Поліція Полтавщини розшукує шахраїв, які зняли кошти з депозиту жінки
  • На Полтавщині шахраї обібрали пенсіонерку на 17000 гривень
  • Шахраї зняли з банківської картки кременчужанки 18 тисяч
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.