ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 04.12


У Полтаві обговорили шляхи співпраці "Україна - NATO". ФОТО

У Полтавській обласній універсальній науковий бібліотеці презентували інформаційну платформу "Україна - NATO. Шляхи розвитку та співпраці".

Захід, організований співробітниками Полтавського музею авіації та космонавтики та приурочений до Дня Збройних Сил України.

Його організатори мали на меті піднести молоді об'єктивну інформацію про блок NATO - причини та історію створення, завдання, структуру, шляхи його розвитку та співпрацю з Україною.

Наша платформа передбачає кілька складових: лекційний курс, розроблений нашим провідним науковим співробітником, полковником запасу ЗСУ Святославом Дружиніним, постійно діючий стенд, виготовлений на завдання обласної адміністрації, та тематична доповідь підполковника Володимира Лазарєва про те, як вже зараз стандарти NATO впроваджуються в буденність нашої армії

 - розповів завідувач Полтавського музею авіації та космонавтики Андрій Пушкарєв.

На заході представили елементи обмундирування, тактичну індивідуальну аптечку, щоденні раціони, допоміжні засоби, які передбачені стандартами NAPO та віднедавна впроваджуються в українській армії - насамперед, завдяки підтримці волонтерських організацій.

Натівська система була розроблена таким чином, щоб країни мали змогу дати відсіч супротивнику не зважаючи на наявність у нього великої кількості збройних сил. Як приклад - Естонія, Латвія, Румунія, Угорщина не бояться того, що на них нападе Росія, а вони слабші. Вони живуть за сценарієм NATO, вони є членами цього союзу і політика така, що натівці своїх в образу не дають

- вважає регіональний представник ЦДО МО України "Народна Армія" підполковник ЗСУ Володимир Лазарєв.

Матеріали інформаційної платворми представив науковий співробітник музею авіації та космонавтики, гвардії майор запасу ЗСУ Сергій Олейніченко.

По закінченні лекції відбулася презентація зразків форми одягу, сухих пайків і штатної тактичної індивідуальної аптечки за стандартами NATO.

Україна - NATO, презеттація, . спывпраця

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.