ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 18.06


У Полтаві облаштували новий оглядовий майданчик

У Полтаві завершують облаштовувати новий оглядовий майданчик у дзвіниці Свято-Успенського собору. Він буде доступний усім, ще й безкоштовним.

Відкрити його планують через півтора місяця — з 40-метрової висоти відкривається надзвичайно гарний краєвид на центральну частину Полтави.

Створюють оглядовий майданчик вже близько півроку працівники собору, розповів Суспільне. Полтава архієпископ Полтавський і Кременчуцький ПЦУ Федір.

Ми повністю зробили тут металеву підлогу, люк, частину сходів, бо вони тут були непередбачені. Частину сходів виварили, деякі сходи внизу відремонтували. І створили під дзвонами захисний каркас, захисну сітку

- сказав він.

Піднімаючись нагору, містяни баччитимуть автентичні балки та цеглу кінця XVIII століття, з яких побудована дзвіниця.

"Це, по суті, єдиний об’єкт на Соборному майдані, який не зазнавав повних реконструкцій. Це єдина автентична пам’ятка архітектури національного значення. Як і всі подібні структури, вона має велику кількість приміщень у своїй структурі. Ці приміщення можна бачити на прикладі Західної України або європейських країн. Вони вдало виконують роль різноманітних центрів освітніх, музеїв", − розповів архітектор Артур Ароян.

 Для відвідувачів майданчик відкриють після ремонту, наприкінці літа.

 

туризм, оглядовий майданчик, дзвіниця

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.