ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 14.12


У Полтаві обрали кращі учнівські проєкти

У Полтавській міські раді обрали кращі учнівські ідеї - відбувся захист проєктів учнівського самоврядування у рамках конкурсу міського управління освіти.

Школярі презентували своє бачення розвитку закладів освіти, де вони навчаються. Вони розробили власний проєкт, який би удосконалив та урізноманітнив освітній процес, повідомляють у міській раді.

 

Таким чином, представники учнівського самоврядування зможуть безпосередньо долучитися до системи міського бюджетування та познайомитися з організацією роботи органів місцевого самоврядування.

На розгляд конкурсної комісії було подано 22 учнівські роботи закладів загальної середньої освіти Полтави.

Такий конкурс відбувається вперше, але  вартий того, щоб стати традицією.

 На першому зібранні лідери учнівського самоврядування вперше заявили, що вони хочуть брати участь у реалізації таких проєктів.

Пів року учні працювали командами, прописували мету, етапи втілення своїх ініціатив та сьогодні презентували роботи.

Конкурс пройшов у два етапи. Упродовж листопада 2019 року на розгляд комісії були подані проєкти школярів.

Серед пріоритетних напрямків конкурсу визначені: утвердження патріотичних, моральних та духовних почуттів учнів; підвищення рівня громадянської активності дітей та молоді; підтримка і розвиток творчого потенціалу дітей тощо. Розроблені проєкти школярів вражають своїм різноманіттям та креативністю — від створення кімнат відпочинку з настільними іграми чи навчальними open-space приміщеннями до створення сучасного інтегративного навчального простору з інтерактивним обладнанням.

 

У другому етапі автори проєктів розкрили основні засади реалізації своїх творчих ініціатив та обґрунтували необхідність фінансової підтримки. Так, школярі 13 гімназії Лукашенко Єлизавета та Беспалий Євгеній розповіли, що підготували проєкт, який стосується створення екокласу у 13 гімназії - облаштування альпінаріями, туями, різними деревами, зробити певне накриття та встановлення проєктору для максимального комфорту.

Конкурсна комісія оцінювала роботи конкурсантів за такими критеріями: актуальність, зміст та методологія проєкту, ефективність бюджетних витрат, рівень навичок публічних виступів.

У підсумку, кожна робота отримала відповідні компетентні висновки, а можливість повного фінансування на реалізацію запропонованих ідей отримали 8 навчальних закладів, а саме: ліцей №1, школи №№8, 12, 15, 16, 26, 27, 28. Можливість часткового фінансування на втілення учнівських ініціатив одержали школи №№13, 29, 30.

освіта, конкурс, учні, проєкти

За темою:

  • Конкурс "Мій тато – THE BEST": у Полтаві вручили подарунки
  • Полтавців запрошують намалювати улюблений куточок міста
  • Юна кобелячанка перемогла у "купальському" фотоконкурсі
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.