ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 18.09


У Полтаві оголосили новий тендер на консервацію екскінотеатру Котляревського

У Полтаві скасували тендер на завершення консервації кінотеатру ім. Котляревського й оголосили новий.

Державні аудитори домоглися скасування результатів конкурсу на консервацію кінотеатру ім. Котляревського, а значить — і розірвання договору.

Натомість місто оголосило новий конкурс на 14 млн гривень, пише «Полтавщина».

Паралельно розпочався пошук компанії, яка здійснить технічний нагляд за будівельними роботами.

Наприкінці серпня управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому скасувало тендер на невідкладні консерваційні роботи у Будинку Полтавського дворянського зібрання, що на вул. Соборності, 31. Замість нього вже оголосили новий — з такою самою очікуваною вартістю у 14,1 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу Prozorro.

Скасувати закупівлю й розірвати договір УКБ довелося через вимогу Держаудитслужби. Угода, за результатами тендера, була підписана ще на початку липня — із ТОВ «Добробуд-Інвест». На той час Державна аудиторська служба України уже закінчили одну перевірку й розпочала нову.

За результатами двох моніторингів аудитори виявили порушення в процедурі закупівлі. Так, 20 червня головний держаудитор Валерія Шевченко зазначила, що були порушені правила щодо рівних прав для всіх учасників. Зокрема, дискримінаційними були визнані вимоги щодо попереднього обстеження об’єкта ще до аукціону.

А 12 липня інша аудиторка Олена Ліхачова з’ясувала, що умови вже підписаного договору відрізнялися від змісту тендерної пропозиції, що є порушенням закону. Так, у документах до закупівлі було вказано, що термін виконання робіт — вересень 2022 року. Саме такий підписаний договір завантажило «Добробуд-Інвест». Коли ж угода була підписана обома сторонами, то строк був інший — грудень 2022-го.

Крім того, в укладеному договорі між сторони не врахували кошти на покриття додаткових витрат, пов’язаних з інфляційними процесами, хоча в одному з пунктів проекту цього контракта це було прописано.

Тож, Держаудитслужба висунула вимогу усунути порушення. Оскільки тендер уже був завершений й підписаний договір був опублікований, єдиним виходом було — розірвати його й скасувати результати. Саме так і зробило УКБ. Жодних робіт підрядник все одно навіть не розпочав через відсутність фінансування.

А 14 вересня Управління капбудівництва оголосило новий тендер на консервацію будівлі колишнього кінотеатру ім. Котляревського. Умови ті самі — за 14,1 млн грн до кінця листопада виконавець має посилити фундамент, провести гідроізоляцію, відреставрувати цегельне мурування, облаштувати металопрофілі, водовідливи, заземлення, вогнезахист та блискавкозахист, змонтувати покрівлю зі снігозатримувачами, встановити металопластикові вікна та двері, пофарбувати фасад й улаштувати доріжки та тротуари.

Закупівля проводиться за спрощеною процедурою, тож укласти новий договір також зможуть з єдиним учасником. А ось на фінансування наразі навряд чи можна розраховувати. Витрати на будівельні роботи, не пов’язані з облаштуванням укриттів, досі заморожені через війну.

Також 16 вересня УКБ оголосило конкурс з визначення компанія, що здійснить технічний нагляд за роботами з консервації Будинку Полтавського дворянського зібрання. Очікувану вартість визначили на рівні 152 тис. грн.

котляревського, згарище, консервація, тендер

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.