ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:22 05.02


У Полтаві оновлять стадіон "Динамо" за величезні гроші

Цього року на стадіоні "Динамо" в Полтаві змінять натуральний газон на штучний, а також відремонтують арену за 200 тисяч євро від FIFA та чотири мільйони гривень від ФФУ.

Протягом цього року на полтавському стадіоні "Динамо" знімуть природний газон і покладуть штучне покриття. Про це повідомив Олександр Буцький, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації:

Таке оновлення вдалося здійснити, бо Полтавська область виграла програму "Хет-трик" від FIFA. Права на стадіон належатимуть Федерації футболу України. Вартість нового газону – 200 тисяч євро. Установка й монтаж газону й облаштування стадіону коштує чотири мільйони гривень, які надасть ФФУ. Полтавська ОДА виділяє 950 тисяч гривень за умови, що спортсмени з Полтавщини матимуть змогу тренуватися й проводити змагання на стадіоні.

Також на стадіоні "Динамо" оновлять роздягальні, встановлять трибуну на п'ять тисяч місць, спорудять прожектори. На стадіоні "Динамо" нині проходять ігри на першість міста з футболу.

Сергій НАГОРНИЙ

спорт, футбол, Динамо, стадіон, реконструкція, ФФУ, Буцький, FIFA, ОДА

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.