ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 30.07


У Полтаві оновлять тролейбусний парк

Десять мільйонів євро кредиту надасть Європейський банк реконструкції та розвитку на закупівлю сорока нових тролейбусів для КП "Полтаваелектротранс".

Сьогодні, 30 липня, відбулося підписання кредитного договору між КП "Полтаваелектроавтотранс" та ЄБРР. Делегацію представників ЄБРР очолила Сьюзан Марі Гуранссон — директор сектору інфраструктури Європи, її супроводжували Дар’я Кочубинська — провідний банкір та Денис Гаєвий — старший банкір. Підписантом від Полтави став начальник КП "Полтаваелектроавтотранс" Євген Зайцев, повідомляє видання Полтавщина.

Підписана угода передбачає виділення 10 мільйонів євро. Повертати кредит будуть протягом наступних 13 років за відсотковою ставкою — 5,75%.

Вісім мільйонів євро витратять на придбання 40 низькопідлогових тролейбусів, ще два мільйони євро —  3 тягові підстанції для КП "Полтаваелектроавтотранс".

Заступник міського голови Олексій Чепурко зазначив, що поки триває міжнародний тендер марку тролейбусів назвати не можна. За його словами, перші тролейбуси повинні надійти в травні-червні 2020 року. Він також пояснив, що місто зацікавлено вчасно виплачувати кредит, щоб отримати у ЄБРР позитивну кредитну історію. Це дасть можливість залучити від банку не тільки кредити, але й гранти: на транспорт та енергозбереження.

Планується, що після оновлення парку на маршрути вийдуть більш як 60 тролейбусів.
Також, однією з вимог банку було списання старої техніки, що знаходиться в експлуатації КП. За найближчі три роки на підприємстві мають списати близько 30 тролейбусів, термін експлуатації яких вже давно вичерпався.

Тепер кредитну угоду мають затвердити на сесії Полтавської міськради.

кредит, ЄБРР, тролейбуси

За темою:

  • Мікрокредит онлайн: чи варто брати?
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.