ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 20.10. 2025


У Полтаві оштрафували продавчиню за фальсифіковану горілку

Подільський райсуд Полтави визнав винною продавчиню магазину «Святковий», яка торгувала саморобним алкоголем. Жінка придбала 350 літрів сурогату поблизу ринку «Південний» і продавала по 40 грн за пів літра.


Під час обшуку поліція вилучила 45 п’ятилітрових пляшок фальсифікату.
Суд оштрафував продавчиню на 85 000 грн і зобов’язав компенсувати 14 000 грн за експертизи.
Весь алкоголь буде конфісковано та знищено.
Вирок ухвалено за статтею 204 ККУ — незаконне виготовлення та збут алкоголю.

 

суд, фальсифікат

За темою:

  • На Полтавщині засудили полковника поліції, який вирощував кукурудзу на військовому полігоні
  • Олександр Мамай і суди: справи досі тривають
  • На Полтавщині засудили чоловіка, який підняв руку на жінку
  • Топ-5 за тиждень :