ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 06.03


У Полтаві оштрафують 16 нерадивих підприємців

28 лютого і 1 березня, працівники інспекції з благоустрою Полтавської міської ради за виявлені порушення склали 16 протоколів на недобросовісних підприємців Полтави, які не розчистили територію.

Із недобросовісними підприємцями бореться інспекція з благоустрою Полтавської міської ради. Протоколи винесуть на розгляд адмінкомісії, яка  призначить штраф. Відповідно до вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення, підприємців можуть оштрафувати на суму від 850 до 1700 грн.

Нагадаємо, згідно з правилами благоустрою території Полтави, суб’єкти господарювання своєчасно з урахуванням пори року зобовязані прибирати території, закріплені за ними, подвір’я, ділянки, що знаходяться в їхньому володінні, підтримувати їх у чистоті, прибирати сніг, очищати від криги та льоду до асфальто-бетонного покриття, посипати спеціальною сумішшю, очищати будинки та їх елементи (дахи, балкони, навіси та інші) і споруди від снігу та бурульок.

Не всі підприємці дотримуються цього, що створює значні незручності для відвідувачів та клієнтів, особливо під час ожеледиці.

Загалом, з початку року працівниками інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста за порушення правил благоустрою міста складено 212 протоколів про адміністративні правопорушення за статтею 152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Із них за порушення пункту 42 статті 49 Правил щодо належного прибирання прилеглої території – 75 адміністративних протоколів та приписів щодо приведення території до належного стану, пише Коло.

 

штраф, прибирання, недобросовісні підприємці

За темою:

  • На Полтавщині оштрафували чоловіка, який зрубав сорокарічні сосни
  • З 16 липня всі сайти в Україні повинні мати стартову сторінку українською мовою
  • У Полтаві штрафують нелегальних перевізників
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.