ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:15 03.08


У Полтаві передали допомогу військовим

У Полтаві передали допомогу військовим у рамках програми «Полтавський спротив». Перед міськрадою - допомога від громади, яку передають в одну з бойових бригад.

Вісім автомобілів, квадрокоптери, оптичні пристрої, метеостанції, електроінструменти. Таку допомогу передали 2 серпня у Полтаві військовим однієї із бригад. Закупили техніку за гроші із бюджету громади. Зокрема, із програми «Полтавський спротив» на це спрямували близько 60 мільйонів гривень.

Про це Суспільному розповів перший заступник голови Полтавської міськради Валерій Пархоменко.

На площі перед Полтавською міською радою вісім нових автомобілів. А на сходах кілька десятків пакунків із технічними засобами та електроінструментами.

Полтавська міськрада передає 8 автівок на фронт

В одну з бригад передають 8 автівок

"Засоби зв’язку, потім передаються ще квадрокоптери, приціли. Навіть ви побачите бензомашини, болгарки. Там є спеціальні, у зелених ящиках, такі преси, для того, щоб різати. Якщо, не дай боже, треба швидко витягнути людину, фізично не можна розігнути, там електропрес, який розсуває, ламає метал", - каже перший заступник голови Полтавської міськради Валерій Пархоменко.

Кому передають допомогу

Усю цю техніку підготували для передачі військовим однієї із бригад.

"Ми плануємо кількість, ми плануємо технічні засоби, які нам необхідні для виконання якихсь поставлених завдань. Це, на жаль, розхідний матеріал, який потрібен постійно. Тому постійно потрібно його поновлювати", - каже військовослужбовиця ЗСУ Руслана Базалук.

У Полтаві міськрада передає техніку і інструменти для фронту

Техніка та інструменти для фронтовиків. Суспільне Полтава

"Це результат роботи програми «Полтавський спротив». Автомобілі прохідні, високопрохідні пікапи – це життя на передовій, дрони – це життя. Це все конкретно придбане на конкретні запити, конкретні моделі і так далі", - каже секретарка Полтавської міськради Катерина Ямщикова.

Скільки витратили грошей на допомогу

На закупівлю автомобілів та техніки спрямували близько 60 мільйонів гривень, розповів Валерій Пархоменко. Ці гроші закладені до програми «Полтавський спротив».

У Полтаві передали допомогу військовим коптери

Також передали БПЛА та квадрокоптери.  

"По програмі «Полтавський спротив» ми вписуємо тільки ті замовлення, які прийшли офіційно підтверджені військовими", - розповів перший заступник голови Полтавської міськради Валерій Пархоменко.

Як розповіла Суспільному секретарка Полтавської міськради Катерина Ямщикова, відправлять цю допомогу військовим на схід.

 

 

допомога

За темою:

  • У Горбанівському геріатричному пансіонаті обладнали місця для проживання ВПО
  • Українським військовим полтавські прокурори передали ще три автівки
  • Із 1 жовтня на Полтавщині запрацюють "Пункти незламності"
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.