ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 15.07


У Полтаві переселенців примусово переселяють з гімназії

У Полтаві 68 внутрішньо переміщених осіб примусово переселяють з гімназії у непристосований дитсадок

Переселенців поставили перед фактом, що з 18-го липня їх не повинно бути у 32-й гімназії Полтави.

Вони будуть жити у 27-му дитсадку «Зірочка», який не пристосований для житла великої кількості дорослих людей, зокрема, вже лежачих людей поважного віку.

До «Полтавщини» звернулася волонтерка Алла Мартиненко, яка опікується проблемами внутрішньо переміщених осіб, які проживають у ліцеї № 32 (вул. Курчатова, 8/9). Наразі там мешкає 68 осіб, із них 7 дітей віком від 5 до 14 років. Серед переселенців є й старенькі після інфарктів, які «лежачі».

— Представники влади сказали людям, щоб з понеділка, 18-го липня, їх на території ліцею вже не було. Їм пропонують 27-й дитсадок, це авіамістечко. А там дитячі ліжка, дитячі унітази. У садку немає душових кімнат. Цей заклад не пристосований до проживання там такої кількості дорослих людей. Вважаю, що не справедливо так ставити перед фактом людей, які залишились без домівки й до того допомагають армії: плетуть сітки, шиють розгрузки, — повідомила Алла Мартиненко.

 

За грантові кошти у 32-му ліцеї планують капітально відремонтувати центральний вхід до головного корпусу. 

Стосовно дитсадка № 27, то міська влада планує провести капремонт підвального приміщення під укриття. Можливо, саме там планують розмістити переселенців.

Переселення ВПО стосується не тільки вище зазначеного випадку. У школах з укриттям з 1 вересня планують відновити навчання хоча б для учнів 1-4 класів.  

переселенці, переселення

За темою:

  • Для жителів Харківщини будують модульне містечко на Полтавщині
  • У полтавській школі хочуть придбати ноутбуки для учнів-переселенців
  • На Полтавщину перебазувався дитбудинок сімейного типу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.