ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 14.08


У Полтаві перевірять автобуси, які перевозять пасажирів

14 та 15 серпня в обласному центрі перевірятимуть технічний стан транспортних засобів, які заявлені на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування відбудеться у Полтаві 29 серпня 2019 року, цьогоріч заявки на участь подали 17 перевізників, повідомили у прес-службі Полтавської ОДА.

"У Полтаві оглянуть 13 автобусів. Всього до огляду на території області планується 30 транспортних засобів. Обслуговуватимуть перевізники, які виграють конкурс, 60 маршрутів. Ті, хто не пройде огляд за технічним станом, до конкурсу не допустяться",

– розповів начальник відділу транспорту та організації пасажирських перевезень облдержадміністрації Сергій Гайдар.

Під час огляду поліція, представники Управління  Укртрансбезпеки у Полтавській області перевіряють чи відповідають автобуси умовам безпеки руху для перевезення пасажирів. Звертають увагу і на зовнішній вигляд автобусів.

Крім того, перевіряється посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, протокол проходження технічного контролю, поліс цивільно-правової відповідальності, медична довідка.

"Також перевіряємо укомплектованість транспортного засобу. У водія має бути аптечка, вогнегасник, противідкатні опори, знак аварійної зупинки. Проводимо й зовнішній огляд автобуса на дотримання вимог законодавства, зокрема, справність шин, зовнішніх світлових приладів",

– розповів інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції Полтавщини Тарас Полтавець.

транспорт, конкурс, перевезення, автобуси

За темою:

  • З міськрадою судяться за пільговий проїзд
  • В аварії під Полтавою загинув водій "BMW"
  • Влада Полтави відмовилася від пільговиків в електричках
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.