ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 03.06


У Полтаві перевіряють доступність укриттів під час тривоги

До складу ситуаційного штабу, який перевірятиме доступність та готовність захисних споруд до цілодобового використання за призначенням,  входять представники органів місцевого самоврядування, поліції та ДСНС. 

Рішення про обстеження об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту, які передбачені для укриття населення, 2 червня ухвалила Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

 

Начальник обласної поліції Євген Рогачов наголосив, що під час комісійних обстежень уповноважені суб’єкти звертатимуть увагу на наявність відповідальної особи, цільову придатність приміщення, а також наявність цілодобового доступу населення до захисної споруди.

Очільник поліції Полтавщини додав:

«Відповідальні особи повинні зважати на реальні загрози, що існують в умовах війни, та зробити все належне, щоб люди мали вільний доступ до укриття. А приміщення мають відповідати вимогам, що висуваються до захисних споруд цивільного захисту! Наголошую, що на виявлені порушення комісія реагуватиме негайно та згідно з вимогами чинного законодавства».

Шановні мешканці Полтавщини! Якщо вам відома інформація про випадки відсутності доступу до захисних споруд або про їх нецільове використання, просимо одразу повідомляти до ДСНС (101) або поліції (102).

Посилання на інтерактивну мапу, на якій ви можете знайти найближче до вас укриття.

Відділ комунікації поліції Полтавщини

укриття

За темою:

  • Будинки з ОСББ у Полтаві: хто дасть гроші на укриття
  • Дитсадки Полтавщини лише на 56% забезпечені укриттями
  • Під час повітряної тривоги всі установи повинні відправляти своїх співробітників до укриття - ОВА
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.