ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:10 12.07


У Полтаві під домашній арешт відпустили підозрюваного у вбивстві мера Кременчука

Київський райсуд Полтави сьогодні відпустив під домашній арешт одного з обвинувачених у вбивстві екс-мера Кременчука Олега Бабаєва – керівника антикорупційної громадської організації Олександра Крижановського.

Через кілька днів виповнюється рівно три роки з дня трагічної загибелі мера Кременчука, а справа по його вбивству ніяк не дійде до логічного завершення.

 Сьогодні в Київському районному суді Полтави прийняли рішення відпустити обвинуваченого в подвійному вбивстві мера Кременчука Олега Бабаєва і судді Автозаводського райсуду Олександра Лободенко під домашній арешт.

Як повідомили джерела в суді, подальше перебування під вартою обвинуваченого у вбивствах Олександра Крижанівського буде протягом наступних двох місяців відбуватиметься у формі домашнього арешту цілодобово, з електронним браслетом.

Суд розглядає і форму подальшого утримання під вартою обвинуваченого в замовленні цих вбивств, директора ТК  "Візит"  Олександра Мельника.

Крім вищеназваних обвинувачених, на лаві підсудних у цій справі ще двоє виконавців Ігор Пасічний та Ігор Куник — їх вирішили залишити під вартою.

 

Олег Бабаєв, суд, вбивство, Олександр Лободенко

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.