ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:30 07.01


У Полтаві підбили підсумки акції "Ялинка янголів"

В рамках благодійної акції "Ялинка янголів" у Полтаві з початку грудня зібрали побажання малечі, що потребує особливої уваги та підтримки.

 Це діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, ВІЛ-інфіковані, діти з інвалідністю та діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків, – повідомили на сайті Полтавської міської ради.

У благодійному проекті взяли участь близько 300 дітей з притулків та інтернатних закладів  Полтави і Андріївської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат, дітки які перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні міста Полтави, діти з особливими потребами, діти з ДБСТ та прийомних сімей, діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків.

Серед популярних замовлень у хлопців – машини на пульті управління, роботи, м’ячі футбольні, настільні ігри, конструктори лего.

Дівчата ж замовляли ляльки Барбі, ляльки з одягом, візочки для ляльки, книжки та прикраси для волосся, пазли.

Минулого року хітом серед хлопчачих бажань вже який рік поспіль залишається машинка на пульті управління.

А дітки, які перебувають в інтернаті, хочуть маму, в цьому році хлопчик попросив: "хочу, щоб був дім". Також діти часто просять солодощі в великій кількості – розповіли у прес-службі.

3 січня, вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Полтавської обласної ради отримали бажані подарунки. У подальшому відбудуться вручення і для інших дітей. 

благодійність, ялинка янголів

За темою:

  • Полтавців запрошують стати благодійниками
  • У Полтаві бігатимуть заради онкохворих дітей
  • Полтавців запрошують відвідати концерт в допомогу музиканту Валерію Власенку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.