ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:15 23.08


У Полтаві підняли найбільший в області синьо-жовтий прапор

Сьогодні з нагоди Дня Державного Прапора в Полтаві замайорів найбільший в області синьо-жовтий стяг.

Його урочисто підняли учні новоствореного Полтавського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, який носить ім’я Героя України Віталія Грицаєнка, на 50-метрову висоту у сквері пам’яті Героїв України.

«Синій та жовтий. Два кольори, поєднання яких особливе для кожного українця. Наш Державний Прапор. Наш державний символ. Символ боротьби і перемоги. Незламності й свободи. Де б він не майорів – на полі бою, в деокупованих селах, у тилових містах, на центральних площах столиць інших держав – він символізує, що українці нескорені, сміливі та вільні. І так буде завжди. Із Днем

Державного Прапора України!» – зазначив начальник ОВА Дмитро Лунін.

Участь у церемонії взяли голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко, заступники голови обласної ради Олексій Чепурко, Лілія Руроєва, Олег Бєлоножко, секретар міської ради Катерина Ямщикова, народний депутат України Олексій Устенко, заступник начальника ОВА Максим Калінін та Ігор Панченко, депутати обласної ради Олег Хардін та Людмила Корнієнко, керівники структурних підрозділів, інші.

      Новини Полтавщини

прапор, свято

За темою:

  • Полтавці протестують проти встановлення новорічної ялинки 
  • У Полтаві запрацював будиночок Святого Миколая
  • Ялинки є у продажу, вирубати в лісі їх не варто
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.